10 ulubionych zdjęć z Instagrama ostatnich trzech miesięcy, #widokZrana

Cześć i czołem! Jaki dzisiaj życzycie sobie #widokZrana? Ostatnio był wpis typowo do czytania, do kawy, teraz dla odmiany serwuję Wam galerię zdjęć. Instagramowych, moich ulubionych. Po więcej zapraszam oczywiście już na Instagram. A kto chce zgarnąć książkę z jakąś dedykacją to czytać niżej! ;)

O co chodzi z tym #widokZrana? Już tłumaczę! Od jakiegoś czasu wrzucam na Instagram czy Facebook widoki opatrzone tym właśnie hasztagiem. Abyście mogli sobie popatrzeć na piękne góry, magiczne wschody słońca. Abyście chwilę mogli przenieść się z ciągle jeszcze szarej Polski do innych, słonecznych krajów. Aby poprawić Wam humor z rana!

Tak sobie to wymyśliłem. Teraz postanowiłem zachęcić również Was do pochwalenia się ciekawymi widokami na swoich profilach i tym samym (a może przede wszystkim!) do poprawiania nastroju swoim znajomym w te ponure dni. Facebook, Instagram – nie ma znaczenia. Bylebyście oznaczyli zdjęcie hasztagiem #widokZrana oraz dla pewności #kołemsiętoczy (z polskimi znakami!).

Spośród wszystkich zdjęć oznaczonych hasztagiem #widokZrana oraz #kołemsiętoczy do końca tygodnia wybiorę sobie jedno, którego autora nagrodzę książką „Kołem Się Toczy. Przez Kaukaz i Bliski Wschód.” Ilość polubień nie ma znaczenia. Zdjęcie może przedstawiać jakikolwiek widok, wcale nie musi być wykonane gdzieś w dalekich krajach. Niech to będzie fajna zabawa, bez spiny.

Galeria poniżej! Miłej zabawy ;)

#centralasia #tadżykistan #blogpodróżniczy #kołemsiętoczy #rower #góry #podróż #biketrip #biketravel Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

No Siema! #kolemsietoczy #kyrgyzstan #koń #amazing #travelphoto #travel #podroz #fisheye #kirgistan #asia

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

#bieszczady #góry #trekking #mountains #panorama #winter #lubiepolske #snow #kochamgory #tarnica #nature #landscape #poland #polska #montagnes

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

Niebo nad Afganistanem. #milkyway #stars #sky #niebo #afganistan #gwiazdy #canon Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

#widokZrana #palmy #israel #bliskiwschod #kołemsiętoczy #widok #sunshine

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

#gruzja #asia #batumi #bazaar #kurczepieczone Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

Pięknie, nieprawdasz? #Pamir #widokZrana #amazing #mountains

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

Gdzie zrobione zdjęcie? ;) #widokZrana #mountains #góry #amazing #asia #centralasia #kolemsietoczy

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Karol Werner (@kolemsietoczy)

Zachęcam do obserwowania instagramowego konta Kołem Się Toczy i tagowania #widokZrana

Karol Werner

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych artykułach i filmach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołączysz do ponad 80 000 obserwujących osób!

15 komentarzy

Dodaj komentarz