W kraju kofoli i MARIHUANY. Najlepsze miejsca w Czechach blisko granicy [VLOG]

Nowości, nowości! Na kanale youtubowym strzelił właśnie 1000 subskrypcji i z tej okazji wrzucam nowy film. Po jego zobaczeniu nic już nie będzie takie samo!
No dobra, może przesadzam, ale z pewnością nie będziecie się nudzić. :)

Poza tym, nawet nie wiecie jak wiele bólu mi sprawiało to całe gadanie do kamery. Strasznie dziwne uczucie. Jednak z drugiej strony muszę przyznać, że o ile montaż do niedawna także sprawiał mi ból i każde przejście rodziło się w niesłychanych katuszach, tak teraz jest coraz szybciej i mam nadzieję i lepiej. Nie ukrywam, że ostatnio sporo czasu poświęcam na naukę tegoż montażu i chyba czerpię z tego coraz większą przyjemność.

Nie przedłużając już gorąco zapraszam do filmu, który nakręciłem podczas naszego wrześniowego wypadu. Trochę to trwało, jednak w końcu się udało. Jeśli ktoś nie czytał, a chciałby wybrać się do Czech północnych nie tylko na rower, to odsyłam do osobnego, baaardzo obszernego tekstu praktycznego z naszego wyjazdu. Zdecydowanie polecam ten region. Tutaj tekst: Czechy północne – ciekawe miejsca blisko granicy. Skały Adrszpaskie i inne atrakcje.

Jeśli też chcielibyście mnie jeszcze bardziej zmotywować do działania, to subskrybcja kanału, jakiś komentarz czy chociażby łapka w górę mogą to sprawić. Można kliknąć poniżej:)

youtube-subskrybuj

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych artykułach i filmach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołączysz do ponad 80 000 obserwujących osób!

5 komentarzy

Dodaj komentarz