[FILM] „Malta i osiem kółek”, czyli rolki to wcale nie jest dobry sposób na Maltę…

Po kilku dniach zmagania się z programem do edycji filmów, w końcu udało mi się zmontować to co chciałem. Może to będzie nieskromne co napiszę, ale chyba widzę postęp, widzę, że nauka montażu i edycji wychodzi filmom na dobre. Albo tak sobie wmawiam. Najlepiej jak sami ocenicie. :)

Zapraszam do osobnego wpisu jeśli szukasz informacji praktycznych o Malcie i Gozo, a także tanich noclegów.

Oglądajcie i subskrybujcie! :)

Jak już pisałem w kilku tekstach z Malty i Gozo – rolki to wcale nie był dobry pomysł. Woziliśmy je większość czasu w plecakach, warunki zupełnie nie pozwalały na jazdę. Za stromo, zbyt dużo aut, brak poboczy, a chodniki krzywe. Pojeździć udało się zaledwie kilkukrotnie, czuliśmy spory niedosyt, jednak przynajmniej udało się coś nakręcić i podszkolić dzięki temu w nagrywaniu i montażu.

Karol Werner

poprzedni wpis
następny wpis
 

Podobało się? Daj lajka!

 
 
 

Komentarze (6):

  1. 1000 Kroków napisał(a):

    Świetne! :-) Kręcisz Go Pro czy po prostu aparatem? Wyciąłbym ten szum kroków i wiatru na początku, dalej z muzyką widać jak kunszt rośnie ;-)

  2. Marcin napisał(a):

    „This video contains content from SME, who has blocked it in your country on copyright grounds” – To juz niestety nie pierwszy Twoj filmik ktorego nie moge obejrzec z tego samego powodu, a szkoda.

  3. Marcin napisał(a):

    USA, na fb dziala bez problemu. Mozna wiedziec jakiego program uzywasz do edycji video ?

Dodaj komentarz