1000 osób w kursie! 💥🎬 I z tej okazji… zamykamy sprzedaż. Dlaczego i kiedy?

Pamiętam jak w maju mówiłem sobie, że będę zadowolony jeśli do kursu dołączy 100-200 osób w 2020 roku. Co się okazało, trochę nie doszacowałem zainteresowania i właśnie dziś, dokładnie 6 miesięcy po otwarciu przedsprzedaży przekroczyliśmy magiczną liczbę 1000 osób, a tym samym możemy mówić o najpopularniejszym tego typu kursie filmowo-montażowym w Polsce! 😍

Jest to naprawdę coś niesamowitego, że tak dużo osób zaufało moim zapewnieniom, że jest to kompendium wiedzy, jakiego jeszcze u nas w kraju nie było. Zwłaszcza miło zaskoczyło mnie to, że ponad połowa dołączyła w okresie przedsprzedaży, kiedy to totalnie kurs był kotem w worku, bo nikt poza moimi znajomymi, którzy kurs testowali, nie miał do niego wglądu. Na całe szczęście odbiór kursu okazał się niesamowity, w stu procentach pozytywny, a ilość świetnych opinii o kursie jakie dostałem, to aż mnie onieśmiela. Tak to wygląda na tę chwilę!

Mam teraz lekki strach wypuszczać coś nowego z obawy, że już nie będzie tak dobre, ale i tak podejmę rękawicę, bo nie lubię siedzieć bezczynnie 😀 I to jest właśnie główny powód „zabijania kursy znoszącej złote jaja” jak to ktoś powiedział, bo jednak kurs dalej świetnie się sprzedaje w ilości 40-60 kursów miesięcznie. Niemniej zamykam sprzedaż 21 grudnia o północy. A od nowego roku siadam do tworzenia innego kursu, ponieważ zwyczajnie potrzebuję 100% mocy przerobowych, aby znowu solidnie przysiąść, zrobić coś najlepiej jak potrafię i niczym się nie dekoncentrować. Bo wierzcie lub nie, ale kurs filmowo-montażowy naprawdę pochłania dużo czasu.

Może wydawać się, że to taka robota, którą raz się zrobi i ona procentuje. Ale nic z tych rzeczy. Owszem największa robota została wykonana przez 8 miesięcy tworzenia tego kursu, jednak dalej, każdy dzień to dziesiątki maili, wiadomości, zapytań, telefonów, płatności, faktur (i problemów z nimi) czy też udzielanie się na naszej grupie filmowo-montażowej na facebooku, w której pomagam kursantom, doradzam i oceniam ich postępy w nauce.

Swoją drogą ostatnio zrobiliśmy sobie Wyzwanie Filmowe, o którym opowiedziałem kilka słów w tym poście. Wyszło naprawdę dobrze, a niedługo poznamy też zwycięski film.

Odpowiadając na wątpliwości niektórych osób – tak, oczywiście na grupie dalej będę się udzielał tak samo jak do tej pory – tutaj bez obaw!

TAKŻE REASUMUJĄC!

To jest właściwie ostatnia chwila, aby zrobić sobie prezent (lub bliskiej osobie) i nauczyć się robić ciekawe, dobre i przyciągające wzrok filmy. Nawet od zera! Sprzedaż zamykamy 21 grudnia dokładnie o północy.

Kurs ten jest najlepiej sprzedającym się tego typu kursem w Polsce, a kursancie twierdza, że i najlepszym. Ale co ja Wam tutaj będę opowiadał 😀

Zobaczcie poniższe wideo, a najlepiej przejdźcie na tę stronę, gdzie jest absolutnie wszystko o kursie. Włącznie z licznymi opiniami.

Zapraszam i do zobaczenia w kursie!

A w razie pytań śmiało pisz tutaj: [email protected]

 

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 180 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *