Ile trwa i kosztuje robienie TAKICH filmików? Odpaliłem PATRONITE!

Ile trwa montaż i nagrywanie moich filmów? Ile w ostatnich latach kosztował mnie sprzęt do fotografii i filmowania? I w końcu jakie mam plany na przyszłość i jak możecie w tym wszystkim uczestniczyć?

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 110 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

3 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Życzę powodzenia w zbieraniu funduszy Karolu! Jeśli oznacza to rezygnację z przynajmniej części współpracy komercyjnych i tworzenie treści niezależnych, to myślę że jest to krok w bardzo dobrym kierunku.
    Technicznie Twoje filmy są rewelacyjne, ale jeśli chodzi o same posty, to wypadają one trochę mało wiarygodne i czyta się je jak foldery reklamowe agencji turystycznych.
    Powodzenia i obyś szybko uzupełnił brakujące braki sprzętowe!

    • Dzięki za uwagę. Jeśli porównywać do starych wpisów to faktycznie zmieniłem trochę koncepcję co do pisania tekstów z tego względu, że zauważyłem, że większość woli jednak czytać praktyczne konkretny aniżeli wodolejstwo relacyjne z podróży. No i jeśli tak to oceniać, to forma faktycznie może przypominać poradnik. Jednak mówiąc szczerze, sam też wolę czytać takie artykuły i stąd ta zmiana ich formy od jakiegoś czasu. Niemniej relacyjności z vlogów nie zamierzam wyrzucać ;)