Opinie o kursie. Co sądzą pierwsi kursanci? 😬

Wiem jak jest. Sam kupując różnego rodzaju przedmioty najbardziej ufam opiniom ludzi, którzy mieli już z nimi styczność. Mogę przeczytać dziesiątki stron opisu, zobaczyć masę filmów, testów sponsorowanych, jednak finalnie i tak decyduję się na zakup (lub nie) po zapoznaniu się z opiniami użytkowników.

! ZOSTAŁY 2 DNI DO KOŃCA PRZEDSPRZEDAŻY !

Na tę chwilę jest oczywiście za wcześnie na wiele opinii, bo wiadomo, że mało kto zdołał kurs przerobić w całości. Wszak wypuszczony został dopiero 12 dni temu. Jednak dociera do mnie coraz więcej komentarzy, maili i wiadomości prywatnych od osób, które już sporą część kursu przerobiły. I mega mnie to cieszy, że są to w 100% opinie pozytywne. Jak to już powtarzałem nie raz jestem pewien jakości tego kursu i ręczę za jego wartość i treściwość, jednak mimo wszystko czuję mega ulgę czytając takie komentarze.

Podrzucam kilka przykładów poniżej, jakby ktoś się jeszcze wahał, a jednak chciał załapać się na cenę przedsprzedażową. Naprawdę warto, bo nigdy już tak niska nie będzie. A kto chętny to zapraszam tutaj!

    

ZAPRASZAM DO KURSU! (kliknij)

kończymy przedsprzedaż w czwartek o północy

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 180 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

6 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *