”Przekuj ”Przekuj ”Przekuj
Przejdź do sklepu
Generic placeholder image

Wiedza

Ponad 130 stron praktycznych informacji, popartych wieloletnim doświadczeniem.

Generic placeholder image

Bezpieczeństwo

Dowiedz się, na co zwrócić uwagę, aby Twoja podróż była całkowicie udanym i bezpiecznym przeżyciem.

Generic placeholder image

Praktyczne informacje

Posiądź niezbędną wiedzę o podróżach na własną rękę. Wiedzę z zakresu planowania, organizacji i doboru sprzętu.

Generic placeholder image

Wymówki

Wyjdź z blokującej Cię strefy komfortu, przełam się i rusz w końcu w świat!

Generic placeholder image

Ciekawostki

Poznaj liczne triki, dzięki którym wydasz mniej pieniędzy podczas swojej podróży.

Generic placeholder image

Już czas!

Zacznij spełniać swoje podróżnicze marzenia. Nie odkładaj podróży "na kiedyś tam"!

Tylko konkrety, bez lania wody

W e-booku zebrałem całą niezbędną wiedzę, jakiej potrzebujesz do zrealizowania swoich podróżniczych marzeń. Znajdziesz w niej tylko rzeczowe i konkretne informacje - bez lania wody! Jeśli masz zaś swoje pierwsze podróżnicze kroki za sobą, z pewnością także znajdziesz w niej wiele cennych wskazówek, informacji i trików, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz swój podróżniczy warsztat. Ogrom wiedzy bazującej na wielu podróżach do ponad 40 krajów i to w cenie 2-3 kebabów! :)

Do każdego e-booka otrzymasz wersję audio książki!

Dzięki tej książce

 • Dowiesz się, jak zadbać o swoje finanse w podróży, aby nie zostać na lodzie.
 • Będziesz wiedzieć, jak przeciwdziałać i jak się zachować w przypadku kradzieży czy napadu.
 • Dowiesz się, kiedy trzeba, a kiedy nie można negocjować.
 • Ile trzeba znać języków obcych, aby zacząć podróżować, i dlaczego... zero?
 • Dowiesz się, jak przekonać rodziców do pierwszego samodzielnego wyjazdu.
 • Poznasz wiele innych przydatnych trików, które uczynią Twoją podróż przyjemniejszą i bezpieczniejszą.
 • Poznasz wiele porad z zakresu podróży z plecakiem, rowerem, autostopem, busem, jachtostopem, lokalną komunikacją.
 • Dowiesz się, jak nie przepłacać w podróży, jak znaleźć tanie, a nawet darmowe noclegi.
 • Będziesz wiedzieć, jak i gdzie szukać towarzysza podróży.
 • Dowiesz się, jak dobrać sprzęt zarówno biwakowy, rowerowy, jak i trekkingowy. Co koniecznie trzeba ze sobą zabrać w podróż, a co można sobie odpuścić.
 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu działania programów partnerskich sieci hotelowych.
 • Poznasz najbardziej przydatne się w podróży aplikacje mobilne.
book

Kupując, otrzymasz:

 • E-book "Twoja samodzielna podróż" w formacie epub, mobi i PDF.
 • Trwającą ponad 4 godziny wersję audio książki!!

Dołącz do setek zadowolonych czytelników! Wysyłam od razu po zaksięgowaniu wpłaty - dodatkowo możesz spodziewać się drobnego upominku.

Zamawiam

Patroni medialni:

Powiedzieli o książce:

Michał Maj

autor w zyciejestpiekne.eu

"Świetna pozycja dla tych, którzy chcą ruszyć w swoją pierwszą podróż i nie wiedzą, jak za to się zabrać. Dobrze uporządkowana wiedza i duża dawka motywacji do działania. Chciałbym przeczytać taką książkę, zanim sam zacząłem podróżować".

Szymon Nitka

autor w znajkraj.pl

"Przed lekturą drugiej książki Karola Wernera powinna przestrzegać informacja o szczególnie motywującej zawartości. Karol zebrał w niej wszystko, co musisz wiedzieć, by bezpiecznie wyruszyć w podróż i wrócić z niej z głową pełną pięknych wspomnień i obrazów ze świata. Sam znalazłem w niej odpowiedzi na pytania, do których w moich podróżach jeszcze nie dotarłem".

Przemek Skokowski

autor książek podróżniczych oraz autor w autostopem-przez-zycie.pl

"Obecnie wszystko można znaleźć w Internecie. To, co znajdziecie w książce, po części także. Jednak nie wszystko, co znajdziecie w sieci, jest zweryfikowane i popparte autorytetami osób, które podróżują nie od ostatniego weekendu. Ta książka to solidne, uporządkowane i sprawdzone kompendium wiedzy dla każdego początkującego i średniozawansowanego podróżnika. Jej siłą zdecydowanie jest zebranie ogromnej ilości wiedzy w jednym miejscu, czego o wiedzy w Internecie powiedzieć nie można".

Janek Piętek

autor w nagniatamy.pl

"Pierwsza "wielka" samodzielna podróż. Bez dokładnego planu. Bez zarezerwowanych noclegów. Z jednym założeniem: jechać rowerem, spać na dziko w namiocie. Dobrze pamiętam, jak ogromny był to stres, ile set godzin szukałem informacji w sieci, ilu osobom osobiście zawracałem głowę. Gdybym miał wtedy ten poradnik, pewnie wyglądałoby to podobnie. Jedna książka nie odpowie na wszystkie pytania. Może za to poklepać po plecach, zmotywować, dodać trochę otuchy, gdy cały świat mówi, że robisz właśnie coś bardzo głupiego. I to udało się Karolowi bardzo dobrze. Gdy ktoś cały czas gryzie się z myślami, czy odważyć się na samodzielną podróż, powinien to przeczytać".

Kasia Ogórek

autorka w twojediy.pl

"Karol przygotował rewelacyjny poradnik dla młodego podróżnika, ale i stary wyjadacz będzie z niego korzystać, aby o niczym nie zapomnieć w kolejnej podróży. Praktyczne wskazówki, lista rzeczy na wyprawę i dużo podpowiedzi, jak się dobrze przygotować do podróży. Lekturę świetnie się czyta i można się rozmarzyć i rozochocić do podróżowania, a nie tylko jeździć palcem po mapie. Kompendium wiedzy podróżniczej w jednym miejscu oraz świetny motywator, aby w końcu ruszyć w świat. Ahoj, przygodo!".

Ania i Marcin Nowakowie

autorzy w gdziewyjechac.pl

"To nie jest kolejny szarlatański poradnik motywacyjny o tym, jak podróżować za darmo. I bardzo dobrze. Filozofia książki "Twoja samodzielna podróż" to zaciekawić, udowodnić, że można, poukładać i usystematyzować podstawową wiedzę na temat tego, jak samodzielnie zorganizować podróż, ale również jakiemu sprzętowi się przyjrzeć czy jak zmienić podstawowe myślenie o swoich wakacjach. Książkę czyta się, jakby było się "prowadzonym za rączkę". Naprawdę tylko największy maruder po jej przeczytaniu nie będzie umiał samodzielnie ruszyć w świat. Bardzo dobrze, że ktoś zebrał to wszystko w taki sposób. Jeśli nasi czytelnicy będą prosili nas o rozbudowane porady w temacie "jak zacząć", chyba po prostu odeślemy ich do książki Karola".

Marcin Wesołowski

autor w wesolowski.co

"Niektórzy ludzie nie potrzebują żadnych bodźców, po prostu idą przed siebie, wyjeżdżają, skaczą do głębokiej wody. Inni potrzebują motywacji, informacji, czasami po prostu inspiracji. Karol, który swoimi podróżami inspirował niejednego człowieka, postanowił stworzyć swoisty podręcznik. „Twoja samodzielna podróż" to tekst dla tych, którzy przed wyruszeniem w świat mają milion pytań. Na wiele z nich znajdą oni odpowiedź w książce Karola. Polecam!".

Grzegorz Król

peron4.pl

"Wydaje mi się, że Karol jest wariatem. Nie dość, że jeździ rowerem, to opowiada, że podróżowanie na własną rękę jest tanie, przyjemne i w dodatku dla każdego. Dlatego uważałbym na tę jego książkę, a tym bardziej na próbę wprowadzania zawartych w niej porad w życie. Bo co, jeśli to wszystko okaże się prawdą? Wtedy przepadliście".

Przejdź do sklepu

Masz pytanie?

Napisz bezpośednio na e-maila: [email protected]
Odpowiem na Twojego maila jeszcze dziś! :)

Copyright © 2016 Karol Werner · Crafted by Axonaris