Kategoria: Nagrody

Gdzie się podziały gruzińskie biesiady?!

Za tekst ten zostałem nagrodzony przez portal Wiadomosci24.pl tytułem Dziennikarza Obywatelskiego Roku 2013. Bardzo mi miło!!

Czytając o Gruzji, nierzadko można natrafić na teksty o sławnych biesiadach – odbywających się gdzie okiem sięgnąć. Umiłowanie do biesiad jest Gruzinom tak często przypisywane jak nam nieszczęsne złodziejstwo i pijaństwo. Gruzińskie biesiady takie mają jednak niewiele wspólnego z naszymi biesiadami piwnymi, ani upijaniem się na umór. W Gruzji panuje pełna kulturka! 

Blog Roku 2013 – Podwójne wyróżnienie Kołem Się Toczy!

Szok, niedowierzanie! Właśnie wróciłem z finałowej gali i tak do końca nie wierzę w to, co się wydarzyło. Mój blog został wyróżniony przez Radio RMF MAXXX, a także otrzymał Wyróżnienie Główne w konkursie na Bloga Roku 2013, czyli innymi słowy – Kołem się Toczy znalazł się w gronie trzech najlepszych blogów roku 2013! Aaaa!!

Nagroda TRAVELER 2017 i odpalenie nowego projektu! Dla kogo?

Niesłychana kumulacja dobrych rzeczy ma ostatnio miejsce. Po pierwsze otrzymałem chyba najbardziej prestiżową nagrodę podróżnicza w kraju. Po drugie zaś, wraz z Wędrownymi Motylami odpaliliśmy nowy projekt – „Projektowanie Podróży”. Po co i dla kogo? Zapraszam!