Wszystko o sakwach Kołem Się Toczy! Dlaczego są to najlepsze sakwy na rynku?

Czołem rowerzystki i rowerzyści! Przyszli i aktualni :) Mam przyjemność zaprezentować Wam efekt blisko rocznych prac. Wraz ze znaną i lubianą firmą Crosso przygotowaliśmy dla Was 30-litrowe sakwy rowerowe, jakich jeszcze nie było. Przetestowałem wszystkie istniejące na rynku firmy produkujące sakwy rowerowe i model Kołem Się Toczy ma w sobie wszystko to, czego brakowało innym.

Sakwy rowerowe

Sakwa rowerowa to produkt dość prosty i możliwości ich edycji nie ma wiele, jednak przez wszystkie te lata mojej rowerowej przygody zaskakiwało mnie to, że zawsze coś z tymi sakwami było nie tak. Czy to używanymi sakwami Ortlieba, sakwami Sport Arsenal, Extra Wheel, Merida, Crosso i innymi, które miałem okazję testować. Wszystkie sakwy jakie w życiu testowałem miały swoje zalety, ale również wady, które przeszkadzały mi w ich użytkowaniu. Sakwy Kołem Się Toczy mają zaś wszystko to, co moim zdaniem niezbędne i co sprawia, mówiąc nieskromnie, że są to moim zdaniem aktualnie najlepsze sakwy rowerowe na rynku. A wszystko to dzięki firmie Crosso, która podeszła do tematu naszych wspólnych sakw naprawdę serio i z pokorą tworząc model może podobny do wcześniejszych swoich wyrobów, jednak dzięki kilku detalom tak bardzo inny.

Zatem!

Wspólnie z firmą Crosso stworzyliśmy coś, z czego jestem naprawdę dumny. To efekt ponad roku planowania, testów i szukania zarówno dobrych, jak i estetycznych rozwiązań technologicznych. Na podstawie moich sugestii, korzystając z doświadczenia i technologii Crosso, postaraliśmy się wyeliminować w nich wszystkie niedociągnięcia, które moim zdaniem miały poprzednie modele. Stworzyliśmy sakwy, które są ładne, wytrzymałe, wodoodporne i przede wszystkim bardzo funkcjonalne. Może nie najtańsze na rynku, ale uwierz mi – idzie za tym realna jakość i wartość.

 

Jeśli po kliknięciu powyższego przycisku „sprawdź” okazało się, że sakwy rowerowe są aktualnie niedostępne, polecam podać swojego maila poniżej. Dostaniesz informacje o nowej dostawie sakw na kilka godzin przed wszystkimi.


.

A co sprawia, że sakwy te są wyjątkowe?

– Odporny na przetarcia i rozerwania materiał Cordura. Właściwie nie ma nic solidniejszego na rynku.

– Cordura jest powlekana i zgrzewana, co sprawia, że sakwy są w pełni wodoszczelne.

– Nie przepadam za kolorowymi frontami z dwóch powodów – brudzą się szybko kiedy kładziemy rower na bok lub o coś opieramy. Dlatego też postanowiłem odwrócić kolorystykę względem innych sakw Crosso dając czarny front. Zaś kolor czerwony poszedł na obwód, dzięki czemu będziesz lepiej widoczny z tyłu (choć odblask również znajduje się na tylnej ścianie!)

– Kiedy zapytałem Was na FB oraz IG czego brakuje Wam najbardziej w sakwach na rynku – wszyscy zgodnie odpowiadaliście, że są to kieszonki. Dlatego też sakwy Kołem Się Toczy posiadają na tylnej ścianie kieszeń idealną na różnego rodzaju drobiazgi, które nie mieszczą się w sakwie lub których do sakwy wrzucać nie chcemy – brudna koszulka, sandały, albo duża 1,5 litrowa butelka z wodą, którą dobrze jest mieć zawsze na zewnątrz. A jeśli coś się nie zmieści, to kieszonka ta ma dodatkowy, świetny jakościowo zamek YKK, dzięki któremu możemy powiększyć jej objętość.

– Jednak to nie wszystko! Brak kieszeni wewnętrznych w sakwach na rynku to również popularny błąd. A nie ma nic gorszego jak szukanie po wielkiej sakwie kluczy, plastra, telefonu, zapięcia rowerowego, zapalniczki czy wszystkich tych innych  małych drobiazgów, które zawsze spadają na samo dno sakwy. Mówi się, że kto nie wyjmował na drogę całej zawartości sakwy w poszukiwaniu jakiegoś drobiazgu, ten nie zna sakwiarstwa… ale… koniec z tym! :D Stworzyliśmy wewnętrzną, dwukomorową wkładkę (w tym jedna komora zamykana jest na zamek). Do torby tej zmieści się z powodzeniem 1mały laptop, książka, czy też teczka z dokumentami. Mamy też tutaj drugą, mniejszą kieszonkę zapinaną na zamek, oraz karabinek na klucze. Całkowity rozmiar wewnętrznej kieszeni to: 23cm wysokości, oraz 34cm szerokości u góry i  28cm szerokości na dole.

– Jeśli natomiast nie chcesz korzystać z takiej torby, to pozostawiając ją pustą praktycznie nie zajmuje ona miejsca w sakwie. Natomiast jeśli chcesz, możesz ją sobie zdemontować w kilka sekund.

– Zamykanie za pomocą rolowania sakwy. Jeśli miałbym wskazać najlepszą rzecz w sakwach Crosso, którą od lat w nich lubię, to właśnie jest ten prosty, a tak skuteczny system zamykania. Nie cierpię tych wielozatrzaskowych sakw, gdzie aby otworzyć sakwę trzeba poradzić sobie z 2 zatrzaskami, a są i takie modele, gdzie na jedną sakwę przypadają aż 4 zatrzaski…

– Gwarancja producenta: 2 lata!

– Możliwość wyboru systemu mocowania w trzech wariantach!

  1. System Crosso
  2. System Click
  3. System Rail

Stalowe haki są mega proste i niezniszczalne. Jest to najpopularniejszy system, jednak przy jego wyborze zwróć uwagę na swój bagażnik, czy aby nie musisz dokupić osobno na stronie Crosso adaptera do pasa kontrującego.

Natomiast pozostałe systemy dają więcej możliwości (regulacja rozstawu, lepsze zapobieganie przed spadkiem, plastik nie rysuje bagażnika lub regulacja kąta położenia sakwy co może mieć znaczenie dla osób z większymi stopami, które haczą nimi o sakwę), ale o tym przeczytasz klikając w nazwy tychże systemów. Ja aktualnie wybieram System Rail – przez lata podchodziłem do plastikowych haków z dystansem, jednak po regularnych testach zwracam honor – to jest naprawdę spoko opcja. Jeśli jednak wolisz proste, stalowe haki, a przy okazji nieco zaoszczędzić – masz wybór.

Ponadto do Systemu Rail można dorzucić pasek i zawiesić sobie sakwę na ramieniu, co też jest bardzo użyteczne przy przenoszeniu :)

Poniżej zdjęcia wszystkich trzech systemów, w kolejności – System Crosso, System Click, System Rail.

Jakie są ceny?

Najlepsza oferta to zakup sakw z moją książką Rower to jest Świat.

Poniżej załączam ceny – są to ceny za komplet 2 sakw. Lewej i prawej :)

I powiem szczerze – biorąc pod uwagę połączenie jakości, wyglądu i funkcjonalności – próżno szukać lepszej opcji na rynku. I naprawdę nie są to drogie sakwy. Zwłaszcza, że posłużą Ci dłuuugie lata :)

Bardzo zapraszam do zakupu – ilość sakw jest ograniczona i każda dostawa wyprzedaje się w 1-2 dni. Dlatego też polecam zapisać się na listę oczekujących poniżej, aby dostać info o nowej dostawie przed wszystkimi.


.

 

Aby kupić sakwy (polecam wraz z książką „Rower to jest Świat” przejdź na tę stronę.

Albo kliknij w poniższy baner przycisk.

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

4 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.