ZACZEKAJ! DAJ MI CHWILĘ!

Bardzo proszę Cię – przeczytaj dokładnie to co poniżej, ponieważ widzisz tę stronę tylko jeden jedyny raz. Zniknie ona jak tylko odświeżysz lub skopiujesz link.

O co chodzi? W podziękowaniu za Twoje zaufanie, jakim mnie obdarzyłeś zapisując się na moją listę, mam dla Ciebie jednorazową propozycję.

ZACZNIJ SPEŁNIAĆ SWOJE PODRÓŻNICZE MARZENIA! :)

Poza tym:

 1. Posiądź kompletną wiedzę w temacie samodzielnych podróży,
 2. Wydawaj mniej pieniędzy w podróży,
 3. Podróżuj bezpieczniej,
 4. Dowiedz się jak zarabiać na podróżach naprawdę dobre pieniądze.

Jeśli chcesz rozwiązać któryś z tych problemów

 1. Nie wiesz jak podróżować tanio, jak płacić znacznie mniej lub wcale za transport czy nocleg?
 2. Nie wiesz jak przekuć swoją pasję do podróżowania w sposób na (całkiem niezłe) życie?
 3. Brak Ci wiedzy i doświadczenia w temacie podróży na własną rękę lub chciałbyś taką wiedzę rozszerzyć?
 4. Nie wiesz jak zaplanować i zorganizować samodzielny wyjazd, aby był niezapomnianym i bezpiecznym przeżyciem?
 5. Chcesz się dowiedzieć jak zarabiać na blogu podróżniczym i innych podróżniczych zajęciach?
 6. Nie możesz znaleźć towarzysza podróży?
 7. Zastanawiasz się na jaki sprzęt zwrócić uwagę, co jest Ci potrzebne w podróży?
 8. Zastanawiasz się stworzyć poczytny i przynoszący korzyści finansowe podróżniczy biznes?

lub chcesz posiąść wiedzę w wielu innych kwestii z zakresu samodzielnych podróży i zarabiania na podróżach

to koniecznie czytaj dalej…

W przeciągu ostatnich dwóch lat wydałem dwie książki poradnikowe – „Twoja Samodzielna Podróż” oraz „Zarabianie na podróżach„, które są kompletnymi kompendiami wiedzy z zakresu podróżowania na własną rękę, a także monetyzowania swojej podróżniczej pasji.

W „Twojej Samodzielnej Podróży” zebrałem całą niezbędną wiedzę, jakiej potrzebujesz do zrealizowania swoich podróżniczych marzeń. Znajdziesz w niej tylko rzeczowe i konkretne informacje – bez lania wody! Jeśli masz zaś swoje pierwsze podróżnicze kroki za sobą, z pewnością także znajdziesz w niej wiele cennych wskazówek, informacji i trików, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnisz swój podróżniczy warsztat. Ogrom wiedzy bazującej na wielu podróżach do blisko 50 krajów i to w specjalnie niskiej cenie.  Jest to książka motywacyjno-praktyczna, która pomoże Ci przełamać się, a także skutecznie zrealizować swoją samodzielną podróż – z plecakiem, na rowerze, samochodem, komunikacją miejską – czymkolwiek i gdziekolwiek tylko zechcesz.

Z kolei druga książka „Zarabianie na podróżach” to kompletny poradnik, który pomoże Ci przekuć swoją pasję do podróżowania w sposób na życie. Wyczerpująco i szczegółowo opisuje dziesiątki metod zarabiania na blogu podróżniczym, ale także wiele innych, pozablogowych możliwości zarabiania na podróżach. Obrazowo i transparentnie pokazuje, jak działa rynek, gdzie są w nim pieniądze, co trzeba zrobić, aby je znaleźć i na co zwrócić uwagę, aby odnieść sukces.

Jest to jedyna tego typu publikacja na rynku tak szeroko i szczegółowo opisująca możliwości zarabiania na podróżach. Zbiór zawartych w niej porad i informacji to suma doświadczeń i wiedza, która pozwoliła mi w ciągu kilkunastu ostatnich miesięcy osiągnąć przychód przewyższający 200 000 zł. Tę wiedzę w całości przekazuję w książce.

Książki dostępne są w formacie epub, mobi oraz pdf i wysyłana jest od razu po zaksięgowaniu przelewu. Ponadto…

do każdego zakupionego ebooka otrzymasz audiobook gratis – w sumie 11 godzin słuchania!

Poradniki te napisałem bazując na swoich wieloletnich doświadczeniach podróżniczych. Podróżuje na własną rękę od 7 lat, odwiedziłem w tym czasie blisko 50 krajów, a podróże od 4 lat są moim źródłem utrzymania.

Polecam zerknąć także do poniższych filmów, w których mówię o książkach nieco więcej:


Dzięki książce „Twoja Samodzielna Podróż” dowiesz się:

 • Poznasz wiele porad z zakresu podróży z plecakiem, rowerem, autostopem, busem, jachtostopem, lokalną komunikacją.
 • Dowiesz się, jak nie przepłacać w podróży, jak znaleźć tanie, a nawet darmowe noclegi.
 • Będziesz wiedzieć, jak i gdzie szukać towarzysza podróży.
 • Dowiesz się, jak dobrać sprzęt zarówno biwakowy, rowerowy, jak i trekkingowy. Co koniecznie trzeba ze sobą zabrać w podróż, a co można sobie odpuścić.
 • Zdobędziesz wiedzę z zakresu działania programów partnerskich sieci hotelowych.
 • Poznasz najbardziej przydatne się w podróży aplikacje mobilne.
 • Dowiesz się, jak zadbać o swoje finanse w podróży, aby nie zostać na lodzie.
 • Będziesz wiedzieć, jak przeciwdziałać i jak się zachować w przypadku kradzieży czy napadu.
 • Dowiesz się, kiedy trzeba, a kiedy nie można negocjować.
 • Ile trzeba znać języków obcych, aby zacząć podróżować, i dlaczego… zero?
 • Dowiesz się, jak przekonać rodziców do pierwszego samodzielnego wyjazdu.
 • Poznasz wiele innych przydatnych trików, które uczynią Twoją podróż przyjemniejszą i bezpieczniejszą.

Dzięki książce „Zarabianie na podróżach” dowiesz się:

 • Co trzeba zrobić, aby pozyskać sponsora i na co uważać przy pisaniu oferty?
 • Jak zagrać w najwyższej, podróżniczej lidze? (gościnnie – Tomasz Michniewicz)
 • Jak i na czym tworzyć podróżniczy dochód pasywny, a także jak go skalować?
 • Jak rozwinąć popularnego i przynoszącego zyski bloga podróżniczego?
 • Gdzie i jak duże pieniądze są w branży podróżniczej, a także jak po nie sięgnąć?
 • Gdzie i jak szukać współprac, co proponować i jak negocjować warunki?
 • Jakie są pozablogowe sposoby zarabiania na podróżach?
 • Co zrobić, aby zaistnieć na rynku pokazów podróżniczych, magazynów i książek oraz zainteresować media swoim projektem?
 • Jak zarabiać na podróżniczej fotografii i robieniu podróżniczych filmów?
 • Na co zwrócić uwagę tworząc własny produkt i jak go dobrze wypromować?

i wiele, wiele innych.

Jaka jest cena?

Cena książki „Twoja Samodzielna Podróży” wynosi 29 zł, zaś książki „Zarabianie na podróżach” 49 zł, co w sumie daje 78 zł za obie  książki. Jednak w podziękowaniu za Twoje zaufanie i zapisanie się na mój newsletter udostępniam Ci je w cenie zaledwie 47 zł, czyli o 40% taniej!

No i pamiętaj, że jest to jednorazowa oferta!

Dlaczego taka obniżka? Z dwóch powodów. Po pierwsze zależy mi, aby jak najwięcej osób mogło pozwolić sobie na lekturę i aby jak najwięcej osób zaczęło spełniać swoje podróżnicze marzenia. Motywacja i inspiracja do wyjścia w świat, a także dzielenie się doświadczeniem były od samego początku istnienia bloga główną jego ideą.

Po drugie, jak już pisałem wyżej – jest to swojego rodzaju podziękowanie za zaufanie jakim zostałem przez Ciebie obdarzonym, kiedy zapisałeś się na moją listę.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości napisz bezpośrednio na [email protected] Odpowiem jeszcze dziś.

Powiedzieli o książce:

Obie książki kupiło już ponad 3000 osób, z czego tylko „Zarabianie na podróżach” w ciągu pierwszego miesiąca aż 1000 osób! Praktycznie codziennie otrzymuję maile z opiniami, jak choćby takie:

„Witaj Karolu, gorąco wraz z moim małżonkiem chcieliśmy podziękować Ci za motywacyjnego kopa jakiego dała nam Twoja książka. Od wielu lat planowaliśmy wybrać się w swoją samodzielną podróż, jednak zawsze kończyło się na wyjazdach z biurami podróży. Niespełna 3 tygodnie po zakończeniu czytania książki byliśmy już w swojej pierwszej podróży po Europie. Twoja w tym zasługa!”

– Monika z Szczecina

„Książka Karola to potężne kompendium wiedzy dotyczące zarabiania na podróżach. Jako osoba niezbyt w tym „siedząca” jestem w szoku jak złożony jest ten rynek i jak wiele jest różnych możliwości monetyzowania swoich podróży. Obok konkretnej wiedzy, sporą zaletą książki jest fakt, iż jest napisana bardzo przyjemnym językiem – zupełnie nieprzypominającym suche opisy wielu innych poradników jakie czytałem do tej pory. Dużo doświadczeń, jeszcze więcej przykładów, stawek itd.”

– Remigiusz z Poznania

Poniżej możesz także przeczytać opinie osób zdecydowanie bardziej doświadczonych w podróżach

Oszczędzasz 40% !

Nigdzie i nigdy nie kupisz obu moich książek za mniejsze pieniądze. Względem aktualnej, regularnej oferty możesz oszczędzić dokładnie 40% (czyli aż 31 zł)!

Zestaw, w który wchodzą dwa e-booki i dwa audiobooki możesz nabyć tylko za 47 zł. To 300 stron lektury i 11 godzin słuchania!

Nie ukrywam, że jest to oferta zdecydowanie dla osób, które potrafią wykorzystywać okazje i szanse, a także mają świadomość tego, iż pieniądze zainwestowane w wiedzę piorunująco szybko się zwracają. Zresztą, co tu dużo mówić – taniej nigdzie nie było i nie będzie! :)

Ps. Spójrzmy prawdzie w oczy – każdy z nas marzy o podróżach. Czy to osoba, która nigdy jeszcze nie podróżowała, czy regularni, podróżniczy wyjadacze. Każdy ma jakieś marzenia, stawia sobie nowe cele do zrealizowania. Ja, Ty, nasi znajomi czy rodzina. Czasem tylko brakuje nam do ich realizacji konkretnej wiedzy, inspiracji, motywacji i odrobiny doświadczenia. Czy to boimy się o swoje bezpieczeństwo, nie wiemy jak dobrze zaplanować i zorganizować podróż, albo jak sprawić by podróże stały się naszym dodatkowym przychodem. Wszystko to jest jednak do zrealizowania. Jedyne co trzeba zrobić, to kolejny krok w kierunku realizacji planów i marzeń! :) Dlatego zdecydowanie warto skorzystać z tej jednorazowej oferty.

Karol Werner

 

 

 

104 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

 • Karol, z przyjemnością czytam wszystko co piszesz, a także kupię Twoją książkę choćby dlatego, aby wynagrodzić Ci wiele lat (jak sam piszesz 5?) pracy nad blogiem. Trzymaj się!

 • Cześć ! Twój e-book jest genialny, a mój chłopak jest zazdrosny bo Cię kocham :3 Ogólnie chciałam Ci tylko powiedzieć, że to Ty natchnąłeś nas do spełniania swoich marzeń :) Bariery są tylko i wyłącznie w głowie !

 • Cześć! Właśnie odkryłam Twojego bloga, i nadrabiam materiał! Od zawsze chciałam podróżować a teraz widzę że mogę spełniać marzenia wcześniej niż myślałam i w dużo ciekawszej wersji niż jazda autem od-do na trasie dom-hotel :)
  Bardzo Dziękuje!

 • Witam.
  Dzisiaj odkryłem Twoją stronę. Jest co czytać!
  Sam nie mogę wiele podróżować, bo reszta rodzinki mało sportowa jest i nie mogę całego urlopu wykorzystać dla siebie… W głowie rodzą się świetne plany, które życie weryfikuje. Ale na pewno przynajmniej raz do roku gdzieś wyjadę więc poradnik i wszelkie opisy się przydadzą. Pozdrawiam i życzę sukcesów podróżniczych.
  A swoja drogą czy jakiś twój artykuł nie znalazł się w którymś numerze „Rowertour”?

 • No to spodoba Ci się mój nowy ebook dla tych, co to chcą spróbować podróży na własną rękę, ale ciągle znajdują jakiś argument przeciw. Bo niebezpiecznie, brak znajomości języków, drogo itd :D PS > za chwilę wysyłam newsletter! :)

 • Witam ! Uwielbiam podróże a jestem pracującą panią po 50 i z wielką przyjemnością czytam o odwiedzanych miejscach. W marcu wybieram się do Drezna i wskazówki co zwiedzać bardzo przydatne.Pozdrawiam !!!

  • Jej! Super mega się cieszę Pani Elżbieto! Zachęcam do częstszego zaglądania na bloga i oczywiście życzę jak najwięcej świetnych wyjazdów na własną rękę! :)

 • Mam 60+ i jestem Twoją fanką.Świetne teksty i zdjęcia.Chyba jeszcze się powłóczę po tym świecie,a już chciałam iść na turystyczną emeryturę.

 • Ladnie piszesz, podziwiam odwage podrozy ale w tyc ostatnich niestety nic specjalnego-czesto wydaje sie, ze jestesmy bezsilni ale kazde spotkanie z druga osoba to nowa iskra energi i zawsze czemus sluzy.Serdecznie pozdrawiam i zycze wiecej wiary!

 • Ja o podróżach zaczelam myśleć rok temu i od razu wybrałam Korę Południową,na razie jestem zafascynowana Azją.Uważam że podróże na wlasdna rękę są najlepsze. Mimo że właściwie nie znam angielskiego (zaczynam się.uczyc).W tym roku też Korea a później zobaczymy, więc chętnie poczytam może mnie zainspirujesz.Pozdrawiam

 • Witaj Karolu! Poszukując informacji o Cyprze, trafiłam na Twojego bloga. Gratuluję Ci pomysłu! Piszę powieść i moi bohaterowie wybrali się na Cypr, na który lecę z przyjaciółką 28 kwietnia br. Stąd moje zainteresowanie Cyprem…i tak trafiłam na Ciebie. Pozdrawiam gorąco i DZIĘKUJĘ!!!

 • Dzięki…to fascynujące a podróże po skandynawii bardzo mnie ciekawią,byłam w Szwecji i Danii a teraz chcemy z rodziną zaplanować wyjazd do Norwegii,mam nadzieję,że Twoje porady i informacje bardzo nam pomogą.Serdecznie pozdrawiam !!!Izabela

 • hej

  Dzięki wielkie, planuję swoją pierwszą rowerową wyprawę i Twój blog m.in. strasznie mi w tym pomaga. Jeśli chodzi o wpis dotyczący pana Fazowskiego, kultury podróżowania itp. to chciałam zauważyć, że niestety wiele ludzi ma taką banię, że nie zauważają dwóch prostych prawd jeśli chodzi o podróżowanie:
  „Jesteś Gościem, a nie Najeźdźcą” oraz „Jesteś Ambasadorem swojego kraju”- gdyby ludzie stosowali się do tych prostych zasad nie byłoby w ogóle o czym mówić.
  Być Gościem, to mieć szacunek dla kraju, kultury, dorobku Gospodarzy,
  Nie być Najeźdźcą, to nie (przepraszam za wyrażenie, ale tak robią najeźdźcy :P) wpieprzać się w ich porządek i ustanawiać własne zasady
  Być Ambasadorem, to starać się swoim zachowaniem sprawić, żeby inni ludzie dobrze postrzegali Ciebie jako Polaka i mieli dobre skojarzenia z Twoim krajem- jeśli zostawiasz syf po sobie, to nie dziw się że inni tak postrzegają Twój Kraj.
  Jeśli coś robimy, będąc w innym kraju to „pozostawiamy wizytówkę”, bardziej ogólną niż imię i nazwisko.
  Zawsze wydawało mi się, że ludzie podróżujący, poszukiwacze itp. to ludzie otwarci (w każdym sensie), jednak wielu jest takich, którzy jedynie poszukują swojego ego, kilometrów na liczniku i są otwarci na darmowy nocleg, czy żarcie, nie zwracając uwagi na to co pozostawią po drodze.
  Dlatego głos rozsądku zawsze jest potrzebny. Dzięki i powodzenia! :)

 • Witaj,ja planuję podróż samochodem właśnie tam i w w okolice Stavanger,chcemy dojechać do Alesund….limit czasowy max 12-14 dni,byłam 2 razy na rejsie Hurtigruten Bergen -Kirkenes-Bergen latem i teraz w lutym Bergen -Kirkenes,tak leniwie ,bo chciałam odpocząć,zachwycajac się cudnymi widokami z pokładu i korzystając z wycieczek,to tak troszkę Norwey in a Nutshell,jednak ominęło mnie południe Norwegii i teraz chce je zobaczyć,no i oczywiście licze na pomoc,czytajac bloga,który jest napisany bardzo interesująco btw.dla mnie w Polsce też jest za gorąco,a Norwegia to przepiękny kraj,pozdrawiam swerdecznie

 • Witam , jestem 56 latką, która też chętnie by podróżowała, ale dość samotną. Może bym się do kogoś mogła dołączyć. Nie jest dobrze samotnym.

 • Strona i opowieści wspaniałe. Zacząłem od włoskich klimatów bo sam jestem zakochany w tym kraju. Dużą przyjemnością jest zwykłe siedzenie na włoskiej piazza i przyglądanie się mijających mnie ludziom. Dziękuję,

 • Cieszę się, że odnalazłam Twój blog. Jest fantastyczny. Uwielbiam podróże, zwiedzam i czytam o ciekawych miejscach. Chętnie poczytałam o Saksonii. Tam właśnie wybieram się niedługo i zamierzam jak najwięcej zobaczyc. Dziękuję za fajne informacje :)

 • Zapowiasa się świetnie :-) O podrozach mogę czytać i słuchać w kazdej wolnej chwili uwielbiam
  Najbardziej zapadla mi w sercu wyprawado Omanu(UAE) w 2010.Bylam też dwukrotnie w Dubaju na zaproszenie mieszkajacych tam przyjaciół, ale do Irlandii jeszcze nie dotarłam, zatwm mam u ciebie duzo do poczytania, a jak wynika z twojego wpisu,również i do posluchania bo wszedles w podcasty.Brawo,to swietne rozwiązania.

 • Fantastyczny artykuł o jurze. Jeździmy ram z rodzinką od 12 lat. Wszystkie Orle Gniazda objechane rowerami. I jeszcze nam się nie znudziło. Pozdrawiam :)

 • Hm. Nie możliwe, adres jest poprawny. Ale to ciekawe, jakiej przeglądarki, klienta poczty używasz? Wpisujesz ręcznie czy wklejasz? Jaki dostajesz komunikat przy zwrocie? Spróbuj proszę wpisać ręcznie bezpośrednio z przeglądarki…

  Pozdrawiam

 • Cześć,

  właśnie odkryłam Twój blog i bardzo mnie zainteresował.
  Ja jestem na etapie pokonywania bariery w głowie i mam nadzieję że wreszcie zacznę podróżować po kontynentach które mnie do siebie strasznie ciągną: Azja i Australia…

  Pozdrawiam.

 • Właśnie wpadłam, tylko na moment na Twojego bloga… zostałam na dłużej! Właśnie siedzę i porządkuję własne zdjęcia z wyprawy dookoła Lysefjorden. W 10 dni obeszłam z córką w sierpniu 2015 roku dookoła fiordu. Tu chylę czoła przed moją pierworodną, która przygotowała całą wyprawę, po zakończeniu studiów. Na plecach plecaki, początkowo 20 kg, lecz każdego dnia, po każdym posiłku – już trochę lżej :)
  Czytając Twoje relacje … no cóż? To jak słowa, które siedziały w mojej głowie, a teraz zostały uwolnione. Dzięki! Masz ciekawy, lekki, oddający nastrój, i trafiający w sedno styl.
  pozdrawiam
  Anita

 • Muszę jeszcze dodać, że to co najbardziej zaskoczyło mnie w pieszej wycieczce dookoła Lysefjorden, to …. rowerowe odciski opon (!!!!) w miejscach, które były trudne do przejścia nawet pieszo z samym tylko plecakiem. Tak ni z gruszki, ni z pietruszki – całkiem jak z kosmosu. To na totalnych grzęzawiskach, to na stromych skałach, wpadających wprost do wody. Szkoda, że tylko ślady zaobserwowałam, a nie spotkałam takiego, jak dla mnie, totalnego KOSMITY :)

 • Dzień dobry, czy mogę prosić o trochę wskazówek na temat życia w Duszanbe. Właśnie zaproponowano mi tam pracę. Nie boję się nowych miejsc i różnic kulturowych. Pół roku pracowałam na dzikim południu Indii. Ale teraz mam córkę i muszę jej zapewnić jakieś warunki do życia i rozwoju.

 • Dzięki Karol za wyjątkowy prezent – zabieram się już do czytania :-) Teraz będę miało na to sporo czasu (na e-booka oraz bloga), bo moje „rowerowanie” przez głupotę moją zostało, nazwijmy to „prawnie”, zawieszone na rok niestety :-( Cóż, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, ale będzie nauczka na przyszłość!! OK, dosyć o mnie, jeszcze raz gratuluję pomysłu oraz prezentu :-) Znikam, i powodzenia w kolejnych trasach, z którym czekam na ciekawe (jak zawsze) relacje :-)

 • Wielkie dzięki;) Może znajdę tam coś dla siebie Kto wie może będę miał okazję odwiedzić przenajmniej jedno z tych miejsc.Porady mile widziane:) Pozdrawiam

 • dziękuję, czytam, czytam , czytam …… Bardzo lekko Pan pisze, tak do poczytania, piękne zdjęcia, czekam na dalsze wpisy, pozdrawiam

 • Zakupiono:) Zwiedziłem już kilkadziesiąt krajów świata, ostatnio Wyspy Zielonego Przylądka, Azory i Portugalię (16 przelotów w 14 dni), Iran, Tajlandię i Kambodżę. Podróżuję z dwoma podobnymi do Ciebie maniakami , Dawidem Dudkiem i Maciejem Dutko :). Książkę zakupiłem, bo wiem, ze mi pomoże się lepiej przygotowywać (plecak na 14 dni z laptopem i sprzętem foto spadł do 10 kg:) ), a Tobie pomoże (niewiele wprawdzie, ale zawsze to grosz do grosza i nie bedzie siedzenia w domu w bamboszach:) ). Teraz planujemy Uzbekistan i Tadżykistan na jesień :). Powodzenia

 • Karolu chciałabym książkę. Wcześniej kupiłam autobook ale mam kłopoty ze słuchaniem bo chyba źle przegrałam. Chciałabym wybrać się z mężem do Portugalii ale tyle jest stron ze gubię się. Jestem starej daty i książka dla mnie to książka.

 • 😊😊przyjemnie mi poczytać co poniżej. Fb dość mnie nuży, a newslettery bardziej ożywiają. Aczkolwiek audiobook pewnie skusi.Kazdy obiera cel w życiu. A często destynacja to niespełnienie. Droga którą pokonujemy to podróż. Prawdziwie weryfikujaca nas samych. Dziękuję. Będę śledzić Twoje koło ☺

 • Kupuję ,tak mnie te książki zainteresowały:) uwielbiam podróże ! Są jak aromatyczna przyprawa do życia , podnoszą jego smak bezwzględnie :) Czy my się aby nie minęliśmy kiedyś w Paryżu na Rue des Roses😉 ?! Pozdrawiam

 • A po czorta mi wasze książki. Nie robię składu makulatury. Chciałem tylko dowiedzieć się czy znajdę na tej stronie miejsce godne polecenia. Oczywiście nie wg obecnej mody full wypas, ale proste i prawie bezludne. Źle lub nawet wcale nie odpocznę widząc codziennie tłumy ludzi, choćbym mieszkał w pałacu z pełna obsługą. Niestety już chcecie mi coś sprzedać. Nie dziekuje.

 • Chetnie bym kupił tylko muszę jakos wymyslic i dlatego musze zadać dwa pytania
  Jest opcja płacenia inna a to dlatego że mieszkam daleko od Polski i czy jest mozmożliw wysłania książki za granicą
  Dziękuję Pozdrawiam

 • Szanowny Panie Karolu, 26 sierpnia dokonałem przelewu w wysok. 47,00 pln za zakupioną książkę Pana autorstwa. Do niej miał być dołączony audiobook. Do dnia dzisiejszego zamówiona przesyłka nie dotarła do mnie . Jestem nieco zaniepokojony , no bo to już ponad dwa tygodnie . Zapłaciłem , a „towaru” nie ma. Czy Pan coś może zdziałać w tym temacie ?. Będę Panu zobowiązany za informację w tej sprawie . Oczekujący Marek Michalak , Łódź.

 • Hej Karol! Jak byś widział Akamas z małymi dziećmi? Mamy trochę takich prawie 4 latków i zastanawiam sie, czy opcja trochę na piechotę i trochę wózkiem spacerówka wchodzi w grę? Oczywiście na ile się da …

 • Witaj Karol,
  Siedzę właśnie w małym domku w gorach na 2000 w Kirgistan. Czytam Twoje zapiski o podróżach w tym kraju.
  Świetne !
  Pozdrawiam Witek
  PS
  Chętnie Twoje książki też kupię jak wrócę

 • Bardzo dziekuję za propozycję. Podróżujemy z mężem sporo ale albo są to bliskie wyjazdy po Polsce a na
  wycieczki zagraniczne jeździmy z biurem podróży.Pozdrawiam Barbara Pordzik

 • Dzięki za wyróżnienie , a jednocześnie dołączenie do wspólnoty, która podziela pasję , a jednocześnie uczy , szkoli , wychowuje !?Miło mi Was poznać , i mam nadzieję niebawem Personalnie ! POzdrawiam

 • Ujeła mnie Twoja szczerosc – dzis przez duzy przypadek obejrzalem Twoj kanal na YT – filmy z wyprawy rowerowej na Rugie lub jak kto woli – wybrzeze Balytku. Bardzo dobr montaz, piekne zdjecia – profesjonalnie i na temat

 • Razem z żoną oglądamy kanał Kołem się toczy i jesteśmy pod wrażeniem jak dobrze pokazujesz świat.Co do montażu i jakości super jak się ogląda na 55 ”Tv Karol i Marta stanowicie zgraną parę to widać i czuć już nie możemy się doczekać nowych odcinków .Mamy co oglądać bo niedawno odkryliśmy ten kanał.Życzymy wam zdrówka i nowych wypraw *******.