Mazury – rowerem wśród zamków i jezior 🚴‍♂️💨 Bajkał przy tym to nic! Topowe miejsca Warmii i Mazur

Kolejna rowerowa przygoda, podczas której szukamy ciekawych miejsc, zwłaszcza świetnie nadających się na wycieczki rowerowe. Wszystko to pod książkę, którą planuję napisać, także jeśli interesują Cie podróżnicze, rowerowe klimaty – zerknij tutaj 📙👉 https://kolemsietoczy.pl/ksiazka/

Dzisiejszy film jest efektem naszej 5-dniowej wycieczki rowerowej przez Warmię i Mazury. Wystartowaliśmy sobie Łynostradą z Olsztyna i do tego miasta wróciliśmy zataczając pętlę. Po drodze odwiedziliśmy wiele ciekawych miejsc zarówno na Warmii, jak i już na Mazurach i w okolicy Wielkich mazurskich Jezior, ale szczególnie wypatrywaliśmy na horyzoncie zamków gotyckich, których jest zarówno na Warmii jak i Mazurach co nie miara. Szczególnie polecam te ostatnie – bo mazurskie jeziora zna każdy i każdy po nie tutaj jeździ, ale zamki? Wydaje mi się, że niekoniecznie :)

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Taki objazd rowerowy Mazur to musi być super sprawa. Ogólnie Mazury są niesamowite i każdy dla siebie coś znajdzie. Można spędzić czas objazdowo na lądzie, jak i wynająć jacht i przemierzać jeziora, zacumować w porcie na przykład w Giżycku i zwiedzić ląd, uzupełnić zapasy i znowu wyruszyć na wodne przygody ze znajomymi. Coś wspaniałego :)