Uchwyć swoją pasję! Wielki konkurs z okazji 2 lat bloga!

W końcu jest! Konkurs dla wszystkich ludzi z pasją! Jeśli pływasz, chodzisz po górach, jeździsz rowerem, na nartach, tudzież grasz na flecie albo zbierasz znaczki – pochwal się! Cokolwiek robisz, a robisz to z pasją – ten konkurs jest dla Ciebie. Do wygrania wartościowe nagrody od Sony: m.in smartfon Xperia E4g!

Uff! :) Sporo się dzieje u mnie ostatnimi czasy. Praca na etatcie, pisanie bloga po pracy, wyjazdy między innymi do Saksonii i Norwegii, a także planowanie kolejnych (więcej info niedługo!) spowodowały małą obsuwę czasową w realizacji konkursu. Wreszcie się jednak udało i w końcu mam przyjemność zaprezentować Wam długo wyczekiwany konkurs!

Co musisz zrobić? Czy Twoje zdjęcie się nadaje?

Dla kogo ten konkurs? Bezwzględnie dla wszystkich, gdyż z pewnością każdy z Was ma jakieś ciekawe zainteresowanie, zajęcie, hobby! Udowodnijcie mi, że to co robicie, robicie z pasją, a ja wraz z Sony Mobile odpowiednio Was nagrodzę!

Jedyne co musicie zrobić to:

1. Wyjąć aparat (lub inne urządzenie posiadające takowy),
2. Uchwycić moment, w którym realizujecie swoją pasję. Tematyka zdjęcia jest dowolna, może znaleźć się na nim co dusza zapragnie,
3. Opisać zdjęcie jednym zdaniem,
4. Opublikować efekt w formularzu (link na samym dole), uzupełniając uprzednio potrzebne dane,
5. Cierpliwie czekać na zakończenie konkursu!

DSC_0044

Sprzęt Sony do wygrania + książki „Kołem Się Toczy”!

Oceniane będę kreatywność, sposób przedstawienia Waszych pasji, a także (ale nie przede wszystkim!) jakość i wykonanie fotografii. Najlepsze spośród nadesłanych zostaną nagrodzone sprzętem od Sony! Do wygrania są:

1 miejsce: Smartfon Sony Xperia E4g z świetnym aparatem 5 MP!
2 miejsce: Inteligentna opaska Sony SmartBand Talk – kompatybilna z każdym urządzeniem z Androidem!
3 miejsce: Powerbank Sony Portable Charger 2800mAh
4 miejsce:  Pamięć Sony Micro Vault 16 GB

Trzy fotografie, które znajdą się na miejscach 5-7 nagrodzę też swoją książką „Kołem Się Toczy: Przez Kaukaz i Bliski Wschód„.

Dodam jeszcze, że w formularzu możliwe jest podglądanie wszystkich zdjęć zgłoszonych do konkursu, a także ich ocenianie. Nie żeby oceny ostatecznie decydowały o werdykcie, ale z pewnością w jakimś stopniu zasugerują mi, którym zdjęciom przyjrzeć się dokładniej ;)

Kliknij w poniższy baner i przejdź do formularza!

Klikając w poniższy baner zostaniecie przekierowani do formularza, gdzie będziecie mogli załączyć zdjęcie, a także przeglądać pozostałe nadesłane fotografie!

Życzę wszystkim powodzenia! Pamiętajcie – kto nie próbuje ten nie wygrywa! ;)

baner

Zasady konkursu:

Każdy konkurs musi mieć przecież zasady! Wybaczcie dość surowy ton w poniższych podpunktach, ale czasem trzeba dobitnie formułować zasady, żeby ustrzec się przed oszustami. ;)

  • Konkurs trwa 14 dni od dnia dzisiejszego, czyli (03.07.2015 – 17.07.2015 do godziny 12.00). Po upływie daty zakończenia konkursu, w ciągu kilku dni na blogu pojawią się wyniki.
  • Kopiowanie zdjęć = dyskwalifikacja. Każdy musi być autorem swojego! Przy pomocy kilku kliknięć myszką bez problemu można zlokalizować pochodzenie zdjęcia, więc pamiętajcie – nie warto oszukiwać.
  • Regulamin konkursu znaleźć można tutaj, szerzej opisane zasady w tym miejscu.

Karol Werner

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

36 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.