Aktualizacje do książki „Rower to jest Świat”

Cześć! Dla osób decydujących się na pakiet II oraz III książki przygotowywał będę regularnie aktualizacje o nowe trasy. Będzie tego mniej więcej kilka w ciągu roku – w zależności ile tras nie tyle uda się przejechać, co ile tras uznam za warte polecenia. Bo to też nie idzie w parze – nie będę polecał wszystkiego co też przejechałem, bo nie o to tutaj chodzi aby iść na ilość. Mam nadzieję, że rozumiecie.

Aktualizacja ta jest przeznaczona dla posiadaczy książki „Rower to jest Świat”, dlatego proszę o nie udostępnianie tego wpisu nikomu innemu.

TOUR DE ŚLĄSKIE – FAMILOKI, ZIELEŃ I ŚLĄSKIE KLIMATY – wersja 2.0

Kolejna aktualizacja, z którą do Was przybywam. W najnowszym filmie nieco edytowałem i rozszerzyłem trasę przez Śląsk i Zagłębie Dąbrowskie.

Plik pdf z opracowaniem trasy, śladami gps i mapami znajdziecie tutaj.

Kociewie

Kolejna aktualizacja w tym roku! Tym razem zapraszam do opracowania Kociewia, w wersji z dwoma trasami – 240 km i 120 km. Jak dla mnie, wybrałbym opcję krótszą + jakaś objazdówka samochodem na pół dnia, aby zobaczyć resztę miejsc.

Plik pdf z opracowaniem trasy, śladami gps, mapami znajdziecie tutaj.

Roztocze Zachodnie i Środkowe

Właśnie wróciłem z Roztocza i przygotowałem dla Was opracowanie tras przez Roztocze Zachodnie i Środkowe. Właściwie są tam trzy trasy, ale to już sobie sami zerknijcie i zrozumiecie dlaczego ;)

Plik pdf z opracowaniem tras, śladami gps, mapami znajdziecie tutaj.

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

3 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Hej, Karol

    Dzięki za aktualizacje. Planuję wypad na Kociewie, ale… coś mi się nie spina w trasach. W filmie mówisz o pętli na dwa dni a w aktualizacji pętla ma 240 km. Czy mowa o tej samej trasie? A może coś nie tak zrozumiałem

  • Hej,Karol Dzięki za przesłanie aktualizacji do książki „Rower to jest świat”.Będzie mi bardzo pomocna do planowania przyszłych wycieczek.Kalendarz już zamówiłem.Pomyślności. Andrzej