Poczuj Bieszczady. Samotnie przez BIESZCZADZKIE POŁONINY. Silent Hiking 🚶‍♂️ 100% klimatu Bieszczad

Bieszczady, oh Bieszczady! Ale dawno się nie widzieliśmy. Będzie już chyba z 4 lata jak ostatnio byłem w tych pięknych górach. Spędziłem na potrzeby tego filmu w Bieszczadach 6 dni i nie ukrywam, że głównym powodem mojej obecności była właśnie kultowa, bieszczadzka jesień. Pięknie było! Baza kolorów została zaktualizowana :D

Udało mi się w tym czasie wejść na Połoninę Wetlińską, Połoninę Caryńską, Tarnicę, Bukowe Berdo, przejechać rowerem doliny Sanu a także odwiedzić jeszcze kilka innych miejsc w Bieszczadach. Piękna była to wycieczka, bardzo polecam. Choć uprzedzić muszę, że jesień w Bieszczadach, zwłaszcza w weekend daleka jest od ciszy i spokoju. Ludzi i samochodów więcej niż w Zakopanym w szczycie sezonu zimowego. Ale w ciągu tygodnia? Bywało, że na połoninach, o zachodzie słońca byłem prawie sam. Coś pięknego :)

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

13 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Film sztos chyba najlepszy bo troszeczkę w stylu pana Kraiga Adams’a. Czy jakichś słuchaweczek używasz w trakcie jazdy czy raczej rzadko i z głośnika tak jak na filmie? :)

  • Góry zbliżają. Nawet nie wiedziałam jak bardzo. Weszłam na ten filmik z ciekawości, bo tam moja przyjaciółka właśnie spotkała swoją wielką miłość. Oboje uwielbiają takie wycieczki. Przyznam szczerze, że kiedyś wciągnęła mnie właśnie w takie wyprawy. Trzeba być naprawdę wytrwałym i mieć dobrą kondycję! Ja byłam do tego przygotowana — ja zdecydowanie nie. Za to pierwszy raz po takim dniu czułam się tak cudownie zmęczona jak nigdy wcześniej. Góry są wspaniałe!

  • Fantastyczny film. Można odpłynąć w dal… Jakiej firmy jest ten czerwony plecak wygląda na bardzo praktyczny

  • Przepiękny film, widać, że włożyłeś w niego dużo pracy!
    Uwielbiam Bieszczady o każdej porze roku, chociaż latem jeżdżę tam najrzadziej. Dekadę temu Bieszczady kojarzyły mi się tylko z połoniną Wetlińską i schroniskiem Chatka Puchatka, ale teraz wiem ile tam jest pięknych szlaków i jak bardzo warto tam jechać.