Przedsprzedaż Książki „Rower to jest świat” – tylko teraz taniej i z podpisem!

Cześć! Co tutaj dużo mówić – zapraszam na stronę rowertojestswiat.pl – tam znajdziecie wszelkie informacje o książce. Bardzo zachęcam do zamawiania w przedsprzedaży, gdyż nie dość, że taniej, to jeszcze można zgarnąć książkę z podpisem. Pozdroweeeeer! :D

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

5 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • Książka świetna, nie będę się rozpisywał na temat tras bo jeszcze wiele do przejechania. Świetny poradnik dla początkujących rowerzystów, autor prowadzi praktycznie za rękę od samego początku, ale najważniejsze co w niej możemy znaleść a raczej co znajdzie taka osoba jak Karol, ja, może Ty, osoba delikatnie stroniąca od ludzi i mająca opory przed zrobieniem pierwszego kroku. Początek przygód które możemy Wszyscy oglądać na kanale jest tak opowiedziany, że sądzę iż nie jedna osoba pomyśli, że brzmi to tak jak by ona sama to napisała, jak dla mnie wielki motywator by się ogarnąć, spakować i ruszyć bez szukania wymówek i oglądania się na innych, życie mamy jedno, nie „planujmy” tylko zwiedzajmy, a ta książka pomoże w klepnięcia nas w plecy i pójścia przed siebie.
  Szczerze polecam.

 • Wow! Gratulacje! Wydanie własnej książki pewnie nie było łatwe. Zawsze podziwiam osoby, które się na to zdobędą i to zrobią. Szkoda tylko, że nie zauważyłem tego posta wcześniej i nie załapałem się na przedsprzedaż.

 • Pomysł dobry, ale wykonanie, nie będę oceniał..
  Nie jest to szczyt..ale jak każda pozycja znajduje amatora.
  Osobiście uważam, że za tzw. biblia turystyki rowerowej pt. Globrower autorstwa Korzonka nie ma sobie równych w dotychczasowych wydarzeniach tego typu..
  Podsumowanie;
  1. Niezła pozycja,
  2. Cena dobija , jest z kosmosu,jej prawdziwy koszt jednostkowy oceniam na góra 20-30 PLN, więcej po prostu nie jest warta, to tak uczciwie..