Kalendarz Kołem Się Toczy 2024! Polskie Perełki (Z PODPISEM!)

Przed Wami drugi Kalendarz „Kołem Się Toczy”. Jest to zbiór 12 najlepszych zdjęć z Polski. Pokazujących nasz piękny kraj od północy, do południa – w różnych porach roku :) W tym roku kalendarz będzie wyjątkowo z podpisem!

Kalendarz ten będzie w formacie A3. Będzie to najlepsza możliwa jakość – świetny na prezent, a także jako ozdoba na Twoją ścianę. A po zakończeniu roku nic nie stoi na przeszkodzie, aby wyciąć zdjęcia i przyozdobić nimi inne miejsce. Każde zdjęcie podpisane, święta zaznaczone ( w tym Światowy Dzień Roweru!), czyli wszystko co kalendarz mieć powinien.

🔥 W przedsprzedaży, do 22 października taniej. 79 zł zamiast 89zł.

🔥 12 najlepszych widoków z Polski

🔥 Kalendarze kupione w przedsprzedaży z PODPISEM!

🔥 Wszystkie osoby, które kupią w przedsprzedaży otrzymają również wszystkie fotki w najwyższej rozdzielce. Idealne do ustawienia sobie na tapetę komputera czy telefonu.

🔥 Wysyłka kalendarza 1 grudnia (będzie na Mikołaja🎁)

Poniżej galeria wszystkich zdjęć, które znajdą się w kalendarzu, a także przycisk, dzięki któremu przejdziesz do zamówienia.

Aby przejść do zamówienia kalendarza, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej Aby zobaczyć wszystkie zdjęcia znajdujące się w kalendarzu – kliknij tutaj lub w zdjęcie poniżej.

Poniżej wszystkie zdjęcia zawarte w kalendarzu

 

 

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.