Madera jesienią – jeszcze większy szok! Silent Hiking na Maderze 1/2 🚶‍♂️ 100% klimat Madery [4K]

Pod pierwszym filmem z serii „poczuj” było tyle pozytywnych komentarzy, że nie mogłem nie pójść za ciosem i nie kontynuować filmów „Silent Hikingowych”. Na Maderze byłem w tym roku dwukrotnie, zjeździłem ponad 2000km, zdeptałem blisko 200km no i materiału mam tyle, że wystarczy aż na dwa Silent Hikingowe filmy z Madery. Pierwszy dziś, drugi przed świętami. Mam nadzieję, że się spodoba.

W tym odcinku z Madery odwiedzimy sobie północną jej część, klify, ale także centrum z Pico Arieiro, kilkoma wodospadami na Maderze, czy też Półwysep Świętego Wawrzyńca. No ogólnie dużo widoków jesiennych, ale też oczywiście będzie sporo kadrów z poprzedniego wypadu, które akurat wpisują się w ten relaksacyjny klimat. Mam nadzieję, że wybaczycie ;) No i zachęcam też do zobaczenia innych filmów z Madery. Ten jest już piątym, także jest co oglądać. Oczywiście na wielkim ekranie :D

https://youtu.be/OHqpUWtabCg

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

3 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Piękny film, kawał dobrej roboty! Mam pytanie o ten wodospad, co wpada prost do oceanu i tak jakby przecina drogę. Możesz zdradzić gdzie jest? Wracamy na Maderę po 7 latach i Twój blog dał nam sporo inspiracji i super przedsmak podróży!