Pocztówka z Iranu lub Gruzji

Kochana uczelnia nie wykazała zainteresowania tak samo jak inne instytucje. Żałuję, ale jak najbardziej rozumiem. Nasunął mi się taki pomysł, aby wysłać każdej osobie – która była by skłonna podarować mi jakiś grosz – kartkę z wybranego kraju! Tym sposobem możecie obdarować siebie lub kogoś znajomego jedyną w swoim rodzaju pocztówką, której prawdopodobnie nigdy już nie będziecie mieli szansy zdobyć, a mnie tym samym umożliwić podróż życia. Od Was zależy czy relacja powstanie i czy będzie co czytać w jesienne wieczory. Od siebie mogę zagwarantować, że dołożę pełnych starań, żeby opis był możliwie jak najciekawszy : )

Jeśli ktoś chce być częścią tej podróży i jest w stanie to zrobić, poniżej znajdziecie cyferki do mojego konta bankowego. W tytule koniecznie proszę podać kraj z którego chcecie otrzymać pocztówkę, a także co najważniejsze dokładny adres na który ma przyjść owa kartka. Kwotę pozostawiam do wyboru. Lecz jak się dowiedziałem, pocztówka z  Gruzji z przesyłką kosztuje aż 10zł i niewiele mniej z Iranu i dlatego by całość tej inwestycji miała sens kwota minimalna musiała by być 25 zł. Od siebie poza kartkami obiecuje relację po przyjeździe z wieloma zdjęciami i filmikami. 
Dane do przelewu: Karol Werner.
51 1140 2004 0000 3602 7369 5903
 
Kartki zostaną wysłane oczywiście na miejscu w sierpniu 2013 i mam nadzieję, że dojdą dość szybko.
 
Ps. Jak pewnie zauważyliście jedziemy także przez inne kraje jak Armenia, Irak i Turcja. Zapytacie czemu do wyboru mamy tylko Gruzję i Iran? Dlatego, że w żadnym z pozostałych państw nie będziemy przejeżdżać przez jakieś wielkie miasta i nie mogę być pewien, że znajdziemy jakaś pocztówkę np. w Iraku. Pewnie nie będzie to trudne i jak ktoś bardzo będzie chciał to postaram spełnić się jego życzenie, ale jednak nie mogę zagwarantować, że uda mi się ją gdzieś kupić.
 _____________________________________________________________________________

 

EDIT lipiec 2013:

Serdeczne dzięki wszystkim tym – zarówno znajomym jak i nieznajomym – którzy zdecydowali się mnie wspomóc.
Dziękuję: Asi K,
Dagmarze K,
Andrzejowi K,
Łukaszowi T,
Adrianowi G,
Marcinowi S,
Damianowi P,
Tomkowi Cz,
Ani M,
Tomkowi W,
Uli W,
Błażejowi Ł,
Kasi A,
Mariuszowi O,
Kasi M,
Łukaszowi L,
Nataszy L,
Teresie B,
Teresie N,
Irce G,
Karolinie K-K
Dariuszowi J.
Kubie S.
Ani H.
Marzena W.
Ola W.
Michał C.
Monika O.
Lucyna

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.