Północne Niemcy. Jak wychodzimy w porównaniu z Niemcami?

Zapraszam na vloga z Północnych Niemiec! Będziecie w szoku jak tu jest ładnie :)

Odcinek zobaczycie klikając w zdjęcie na górze wpisu, albo przechodząc bezpośrednio na YouTube. Zostawcie w razie czego subskrybcję! :)

Północne Niemcy są naprawę piękne. Wybrałem się na rower wzdłuż linii morza Bałtyckiego. Całość wycieczki miała miejsce w północnym landzie niemieckim – Meklemburgii. Zacząłem od Rostocku, pojechałem przez półwysep Fischland-Darß-Zingst, Stralsund (oceanarium), odwiedziłem niesamowitą Wyspę Rugia, zobaczyłem Arkonę, Jasmund, Prorę, Sassnitz i dalej pojechałem wzdłuż wybrzeża Bałtyku rowerem aż do polskiej granicy przez wyspę Uznam. Jak było? Baaaaardzo polecam. Dalej nie mogę wyjść z podziwu, że jest tutaj tak ładnie. Mega polecam na pierwszą wycieczkę rowerową, ale nie tylko – samochodem też będzie ok :D

a

Północne Niemcy – atrakcje i ciekawe miejsca

Dajcie znać, jak Wam się podobał ten odcinek i same Północne Niemcy. Sugerując się komentarzami pod tym filmem, chyba nie jest aż tak źle?

A szczerze mówiąc nigdy nawet nie było tak dobrze. Tworze treści do sieci już od wielu lat, a nigdy tak wiele osób jak po tym filmie o Północnych Niemczech nie napisało mi, że wybiera się w przyszłości własnie na rower wzdłuż Bałtyku. Genialne uczucie!

Mało tego (ależ się chwalę :D). Moja relacja z Północnych Niemiec została naminowana do najbardziej prestiżowej nagrody w świecie YouTubeowym – Grand Video Awards. Co prawda nie wygrałem, ale i tak radość niesamowita.

To tyle. Jeśli chcecie zorganizować swoją wycieczkę do Niemiec, to bardzo zapraszam do innych wpisów z tego wyjazdu. Tam znacznie więcej praktycznych informacji, ciekawych miejsc i atrakcji na północny Niemiec. Pierwszy link powyżej, a tutaj link do Rugii.

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 180 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

15 komentarzy

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *