[FILM] Cypr poza sezonem turystycznym!

Gotowi na kolejną dawkę cypryjskich widoków? Tym razem nie mam dla Was ani tekstu o Cyprze, ani interaktywnych panoram. Dla odmiany przygotowałem niedługi film, który świetnie podsumowujący cały wyjazd. Także usiądzcie wygodnie w fotelu, załóżcie słuchawki na uszy, odpreżcie się i przenieście sie na piękny Cypr.

Cały czas staram się rozwijać w kwestii wideo. Zwłaszcza jeśli chodzi dobieranie kadrów i ich późniejszy montaż. To montaż własnie sprawia mi największe problemy, bo jak tu wybrać materiału na 2-3 minuty filmu, kiedy uzbierało się go 5 razy więcej? Albo jaką muzykę dobrac, żeby nie usypiała, a jednoczesnie nie przeszkadzała w oglądaniu? To zupełnie inna bajka, niewiele mająca wspólnego z fotografią. Wiem, że nie jest idealnie, sporo mi jeszcze brakuje praktyki, ale i tak widzę już spory postęp.

Ale przeciez fajnie się rozwijać! Wszystko to oczywiście w zakresie wolnego czasu, którego i tak mam bardzo mało. Pomiędzy pracą etatową, remontem, pisaniem bloga, próbuję jeszcze wcisnąć gdzieś naukę montażu wideo. Mam nadzieję, że z czasem będzie tak jak z nauką robienia panoram 360. Także zajęła mi ogromnie dużo czasu, jednak w końcu się udało i brak umiejętności nie stanowi już czynnika zabierającego czas. Poprostu robię zdjęcia i sklejam, nie zastanawiając się co dalej, dlaczego coś nie działa, dlaczego tak sie nie da jak akurat chce i co zrobić, żeby się dało. Mam nadzieje, że wkrótce będzie podobnie z montażem filmów. Że nagram materiał i bez irytacji posklejam go w kilkadziesiąt minut. Tak będzie!

Tymczasem zapraszam do kolejnej odsłony cypryjskiego wyjazdu. Na filmie zobaczycie m.in. Ajia Napa, Cape greco, Famagustę, Kirenię – czyli te ciekawe miesca na Cyprze, o których mogliście już na blogu poczytać, a także wszystkie pozostałe, które czekają w kolejce do publikacji. Spodoba Wam się! Mam taką nadzieje… :)

 

Dwa kliknięcia = uśmiech na mojej twarzy :)

Dziękuję za uwagę. Podobało się? Ktoś wybiera się na Cypr?  Jeśli chcecie zmotywować mnie do kręcenia większej ilości filmów dajcie suba! Będzie mi niezmiernie miło jeśli klikniecie i zasubskrybujecie mój kanał YouTube. To tylko dwa kliknięcia, a zafundujecie uśmiech na mojej twarzy do końca dnia! Nie wiele trzeba do uszczęśliwienia innych, nieprawdaż? ;)

Karol Werner

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

25 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.