Dzień dobry SARDYNIA!

Wpisy wpisami, zdjęcia zdjęciami, jednak nic nie odda tak danego miejsca jak film. Zapraszam na krótki, ale mega widokowy klip z Sardynii.

Mam nadzieję, że Wam się spodoba Sardynia pokazana w taki sposób. Typowo dla serii „Dzień dobry…” bardzo widokowo i dynamicznie. Jak będziecie ten film oglądać to pomyślcie też ciepło o moim dronie, który niedługo po tym się rozwalił. Aktualnie w samotności przebywa w Holandii w naprawie. Mam nadzieje, że nie zapłacę za to fortuny!

Mniejsza z tym – gorąco zapraszam do oglądania – jak się spodoba, zachęcam do podania dalej, zostawienia łapki w górę i subskrybowania kanału a także do najnowszego wpisu o atrakcjach i ciekawych miejscach na Sardynii.

No i dajcie znać koniecznie jak się Wam film podobał. O ile w ogóle!

Miłego!

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

5 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Karol, drogi które tu przebyłeś w taki czy inny sposób to coś więcej niż sens który nadawał dodatkowo emocji z tym przeżytych, to się tu ukazało z potrzeby podróżowania :) Gratulacje ! Dziękuje że mogłem to zobaczyć i się tyle dowiedzieć. Pozdrawiam

  • Piękne zdjęcia! Włochy to naprawdę piękny kraj, sporo gór i starych miast do zwiedzania… Mam nadzieję, że uda mi się zwiedzić chociaż niektóre najciekawsze miejsca w te wakacje ;)) Z włoch mam mydełko z starej włoskiej mydlarni Saponificio Varesino ;)

  • Piękny film i myślę, że warto odwiedzić Sardynię. Ja jestem na razie na etapie podróżowania po naszym kraju…

  • Sardynie to miejsce przepiekne, zarówno na wypoczynek jak i na aktywne spędzenie czasu. Moim ulubionym miastem jest Bosa, totalnie mnie zauroczyło :)