Jeździsz rowerem? Jesteś dziwakiem! | Sardynia na rowerze VLOG #2

Jazda na rowerze sprzyja przemyśleniom. Zwłaszcza samotna, kilkudniowa jazda kiedy to dodatkowo zmysły pobudzane są przez tak fenomenalne widoki. Zapraszam na nowego vloga!

Plan był ambitny, aby wybrać się gdzieś w stronę gór, jednak pogoda nieco pokrzyżowała plany i górki, które sobie obrałem i pod które podjechałem w poprzedni dzień (ależ dało mi to w kość!), zakryły się chmurami. No nijak nie widzę sensu męczyć się, żeby później jechać w mgle i nic nie zobaczyć. Tak więc postanowiłem szybko zawrócić i pomknąłem w kierunku morza i fenomenalnego miasta Bosa. Zresztą zobaczcie sami – kliknijcie w duże zdjęcie na górze, aby odpalić vloga, lub kliknijcie tutaj, aby przejść bezpośrednio na Youtube (zwłaszcza jeśli chcecie napisać  komentarz, co zawsze jest miłe :) )

Ponadto kto jeszcze nie czytał, a kto planowałby samodzielny wypad na Sardynię, to zachęcam do odwiedzenia nowego posta poradnikowego o transporcie na Sardynii. Znajdziecie tam dużo konkretnych i przydatnych (mam nadzieję) porad. Zapraszam tez do drugiego poradnikowego tekstu: Sardynia – ciekawe miejsca, plaże co zobaczyć?

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.