Czarnogóra i Góry Przeklęte. Kompromitujące zdjęcia sprzed lat 🤐

Po chwili rozłąki wracamy do Czarnogóry – perełki Bałkanów, a moim skromnym zdaniem jednego z najpiękniejszych krajów w Europie! Tym razem wracamy w formie pierwszego vloga z tego kraju. I od razu 27 minut!

Kawa w dłoń (albo nawet obiad) i zapraszam do oglądania. Dajcie znać co sądzicie :)

Tym razem zabierzemy Was nie nad wybrzeże, a w czarnogórskie góry. Czarnogóra ma świetne wybrzeże i jeziora, ale to góry są tutaj najpiękniejsze. Tym razem w Czarnogórze odwiedzimy trzy parki narodowe – Durmitor, Biogradska Gora oraz Prokletije, nazywane u nas Górami Przeklętymi. Jest to bez wątpienia perełka Czarnogóry. Jedno z najpiękniejszych miejsc, jakie w tym kraju można zobaczyć.

Poza tym, obok trekkingu po górach i szukania nowych atrakcji w Czarnogórze, szukamy wspomnień. Bo nie wiem czy wiecie, ale byliśmy w Czarnogórze już wcześniej. Marta raz, ja dwukrotnie. Co zabawne, byliśmy w Czarnogórze w 2012 roku. Oboje na rowerach, oboje na 2-miesięcznych wyprawach i niezależnie od siebie. Poznaliśmy się dopiero po dwóch latach od swoich wycieczek do Czarnogóry.

Co jeszcze zabawniejsze jeździliśmy w wiele tych samych miejsc Czarnogóry, oglądaliśmy te same atrakcje, spaliśmy w tych samych miejscach pod namiotem i zachwycaliśmy się tymi samymi widokami. Odwiedzaliśmy też te same, nie do końca oczywiste atrakcje, jak chociażby ledwo wiszący, medalowy most nad kanionem rzeki Moraca. Nawet zrobiliśmy identyczne zdjęcie!

Stwierdziliśmy, że jest to świetna okazja, aby teraz już razem te wspólnie odwiedzone miejsca odszukać.

Zapraszamy na ten pełen zabawy i świetnych widoków vlog z Czarnogóry. Mamy nadzieję, że będziecie się bawić co najmniej tak dobrze jak my :D

Pozdrawiamy!
Marta&Karol

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.