[vlog] Jezioro Garda i genialne trasy rowerowe w okolicy.

Wprost ze Szwecji teleportujemy się na południe. Do Włoch północnych, gdzie wraz z Tatą zabierzemy Was na kilka wycieczek rowerowych nad Jeziorem Garda. Widoki, że aż kopara opada. Obiecuję :)

Zapraszam do relacji z wycieczki nad Jezioro Garda! Czy warto, co ciekawego robić nad Jeziorem Garda? Jakie są tutaj ciekawe miejsca do zobaczenia i trasy rowerowe do przejechania? O wszystkim tym będzie w dzisiejszym odcinku z Północnych Włoch. Wraz z Tatą przejechaliśmy w sumie 5 tras rowerowych w okolicy Gardy, wyszło ponad 180 kilometrów i kilka tysięcy przewyższenia

Byliśmy na sławnej trasie Ponale, wjechaliśmy rowerem na Punta Larici – najpiękniejszy punkt widokowy nad Jeziorem Garda, a także odwiedziliśmy Jezioro Tenno, Jezioro Ledro, kultową przełęcz Tremalzo i ogólnie przez tydzień kręciliśmy się po Północy Jeziora Garda szukając ciekawych miejsc, punktów widokowych i atrakcji.

Mamy nadzieję, że Wam się spodoba.

A jeśli interesują Was praktyczne informacje dotyczące wyjazdu nad Jezioro Garda, lokalizacje miejsc, dokładne ślady GPS i wiele innych porad, to zapraszam na bloga. Znajduje się tam już pierwszy tekst „Jezioro Garda rowerem – 5 najlepszych tras rowerowych” gdzie opisuję dokładniej to co zobaczyliście w tym vlogu.

Ponadto zapraszam też do wpisu o ciekawych miejscach nad Gardą, gdzie znajdziecie lokalizacje wszystkich miejsc, a także do wpisu: Jezioro Garda – transport, noclegi, ceny.

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 110 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

2 komentarze

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *