Dla kogo „Twoja Samodzielna Podróż”? Start 10 lipca!

Uff. Wielkimi krokami zbliża się najważniejszy moment w moim 5-letnim blogowaniu. Już za kilka dni ruszam z przedsprzedażą praktyczno-motywacyjnego ebooka „Twoja Samodzielna Podróż”, która mam nadzieje pomoże wielu osobom. A komu dokładnie? Zapraszam do tekstu i filmu, w których o wszystkim opowiem.

Niesamowicie cieszę się, że to już ostatnia prosta. Że po 7 miesiącach mozolnych pracy – pisania, redakcji, dopieszczania, tworzenia ebooka i nagrywania audiobooka w końcu mogę powiedzieć – udało się, KONIEC! Poświęciłem „Twojej samodzielnej podróży” mnóstwo czasu, włożyłem w nią całe serce i niezmiernie cieszę się, że już za kilka dni będę mógł ją Wam zaprezentować. Cieszę się i jednocześnie mocno denerwuje tym, jak wszystko wyjdzie i jak przyjmiecie książkę. Jestem jednak dobrej myśli.

twoja samodzielna podroz opinie ebook

Dla kogo i o czym jest ta książka?

Głównym założeniem było zebranie wszystkich najważniejszych, najbardziej istotnych informacji w tematyce podróży na własną rękę w jednym miejscu. Książka ta jest odpowiedzią na setki, a być może i tysiące pytań, które na przestrzeni 5 lat prowadzenia bloga zadali mi znajomi i czytelnicy. Począwszy od pytań o organizację wyjazdów na własną rękę, przez dotyczące transportu, noclegów, taniego podróżowania, pomoc w przełamaniu się przed pierwszą podróżą, aż po szczegółowe pytania dotyczące sprzętu, bezpieczeństwa, pieniędzy, trików i dziesiątek innych rzeczy.

Bazując na własnych doświadczeniach zdobytych podczas swoich podróży do 40 krajów, zebrałem całą niezbędną wiedzę, jaką osoba zaczynająca swoją przygodę z podróżami potrzebuje do zrealizowania swojego samodzielnego wyjazdu. Dodatkowo, aby osiągnąć jeszcze lepszy efekt końcowy, mocniej skondensować wiedzę, podczas zbierania materiału do książki wypytałem także wielu z Was (na grupach facebookowych, w newsletterze) o wszystkie te rzeczy, które Waszym zdaniem powinny się w niej znaleźć, aby była ona pomocna, konkretna i możliwie jak najbardziej kompletna. Każdemu kto mi pomogli w procesie gromadzenia materiałów, gorąco z tego miejsca dziękuję. Bardzo!

Książka ta jest dla wszystkich, którzy chcą pojechać w podróż na własną rękę, jednak ciągle znajdują jakieś wymówki, ciągle coś ich blokuje. Ma pomóc się przełamać, a także zorganizować od A do Z cały wyjazd. Jak stwierdziło już kilka osób, które miały okazję książkę przeczytać, „Twoja samodzielną podróż” jest kompendium wiedzy o podróżowaniu na własną rękę – stanowi wartościową pozycję nie tylko dla całkowicie początkujących, ale także dla tych, którzy już mają swój bagaż podróżniczych doświadczeń.  Osoby podróżujące już, także z pewnością znajdą w niej wiele cennych wskazówek, przydatnych informacji i ciekawostek, dzięki którym jeszcze bardziej usprawnią swój podróżniczy warsztat.

Cieszyłbym się, jakby ktoś sprezentował mi taką lekturę, kiedy zaczynałem z wyjazdami na własną rękę.

Aby lepiej Wam wszystko przedstawić, nagrałem też krótki film informacyjny. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu! :) Bądźcie czujni, start przedsprzedaży 10 lipca! :)

Jeśli interesują Was konkretne rzeczy jakie w książce znajdziecie, w spisie treści szczegółowo zostały wypisane wszystkie rozdziały ( I – motywacyjny, II – praktyczny), a także dokładnie każdy podrozdział. Po prostu kliknijcie.

spis tresci

Opinie o książce:

Przedsprzedaż rusza w niedzielę 10 lipca i tylko w czasie jej trwania będzie można kupić książkę w niższej cenie 25 zł. Do ebooka dorzucę wtedy także 4 godziny audiobooka. Dzięki za uwagę i jak to mówią – stay tuned! :)

Dziękuję na koniec także osobom – blogerom i czytelnikom bloga – które wypowiedziały się w książce, dopełniając ją swoimi doświadczeniami. Dziękuję: Anicie Demianowicz, Karolowi Lewandowskiemu, Michałowi Razielowi, Magdzie Chmielewskiej, Kubie Rydkodymowi, Annie Dawidowicz, Marcinowi Wesołowskiemu, Kamili Napora, Pawłowi Bańczykowi. Jak również Przemkowi Skokowskiemu, Michałowi Majowi, Szymonowi Nitka, Jankowi Piętek, Kasi Ogórek, Ani i Marcinowi Nowak i Grzegorzowi Królowi.

opinie twoja samodzielna podróż karol werner

patroni

Karol Werner
Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

37 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.