IRAN okiem kamery

Powyżej krótki film z Iranu z  tegorocznej wyprawy Kaukaz i Bliski Wschód.  Jeśli się podoba, a chcesz mi zrobić dobrze to udostępnij (przycisk poniżej) lub zostaw po sobie komentarz… czyli standard! :)

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

4 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 • Fantastyczny film z Iranu.Niestety,w 2012 objechałem część Iranu ale nie zabrałem ze sobą kamery,jedynie aparat foto…A Wasz film natychmiast przypomniał mi ten wspanialy kraj!5 sierpnia lece drugi raz,tym razem północ,od Meshad do Tabriz,ale w Teheranie tez chce ponownie pobyć,bo ostatnim razem zbyt krótko byłem.A was podziwiam za to że rowerami tam jechaliście.Braaaaaawoooooooooo!!!!A ten bazar z waszego filmu to w Yazd czy w Kashan?Bo one podobne do siebie te bazary…;).A może to ten w Isfahanie?Film swietny,a już muzyke dobraliście super!Ciekawe gdzie ja zdobyliście,ja kupiłem tam trochę oficjalnych płyt,ale to niestey nie to,prawdziwa iranska muzyka jest undergroud and forbidden!Pozdrowienia W.

  • Hej! dzięki za wiadomość. Bazar to jest po części bazar w Tabriz, a po części w Isfahan. W Kashan ani Yazd bazaru nie odwiedziliśmy:)
   Muzyka zaś to jest znaleziony utwór na youtube! :)

   • ;)))).To jeszcze raz ja;).Podziwiam,rowerem takie jazdy!Ja tez jeżdżę,ale na takie podróże na 2 kolach to bym się chyba nie zapisał;)..Ale dla ciebie i twoich kolegow to wielkie słowa podziwu!!!!.W tym roku,jeżeli oczywiście dostane wizę (samolot wprawdzie już zarezerwowałem,tylko w jedna stronę ,turecki Pegasus Berlin Schoenefeld-Istanbul Sabiha Gekcen-Teheran IKA) to musze gdzies namówić Iranczykow na te nieoficjalne nagrania;).Absolutnie masz rację,ze tzw. potoczne opinie o Iranie i Iranczykach to stek bzdur,nigdzie nie ma tak przyjaznych ludzi.Pozdrawiam raz jeszcze i poczytam sobie dalej P.S. Na Wielkanoc wybieram się do Belgradu,pierwszy raz do Serbii w ogole ( W Bosni i Hercegowinie byłem,w Serbii nie ),ale samochodem niestety;),poczytałem to co piszesz na blogu o Serbii,ciekawe…

    • Serbia również jest bardzo fajna, mimo że byliśmy zaledwie kilka dni… Proponuję monitorować sytuację min. w BIH bo coś ostatnio się tam gotuje…