Świetna kasba Ajt Bin Haddu! Jak planujemy TAKĄ podróż rowerową?

Drugi odcinek na kanale! Zapraszam wszystkich, którzy jeszcze tego nie robią do subskrybcji. Tym razem przemieściliśmy się już bliżej gór, do Quarzazat. W okolicy Quarzazat zatrzymujemy się w jednym niesamowitym miejscu, mowa o…

Kasbie Ajt bin haddu. Fenomenalna, jedyna w swoim rodzaju. Kasba, która była planem filmowym dla wielu produkcji. Kręcono tutaj takie hity jak chociażby Gladiatora czy Grę o Tron. No trzeba przyznać, że nie ma się co dziwić. Potencjał filmowy jest tutaj ogromny. Piękne miejsce, a jeszcze lepsze pod wieczór, kiedy wszystkie autokary wycieczkowe wyjeżdżają i miasto jest puste.

W niedalekiej przyszłości napiszę szerszy post o Kasbie Ajt Bin Haddu, ale też o innych, które odwiedziliśmy. Może nawet zrobię jakieś zestawienie najładniejszych kasb. Co myślicie? :)

Poza tym w odcinku także odpowiadam na pytanie, które dość często się pojawiało w różnych miejscach, mianowicie – jak wygląda logistyka i planowanie takich wyjazdów rowerowych? No powiem szczerze, że nie było łatwo odpowiedzieć mi na to, gdyż jest to dla mnie już coś tak prostego, przerabianego tyle razy, iż mam wrażenie, że jest to oczywiste dla wszystkich. Jednak mam nadzieję, że coś ciekawego jednak powiedziałem. Ah, no i przypominam, że przecież napisałem o planowaniu całą książkę „Twoja Samodzielna Podróż”!

 

Zapraszam do oglądania i udostępnienia dalej. Będzie mi bardzo miło :)

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

11 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.