Opinie o kursie filmowo-montażowym. Ile osób z ponad 2300 zwróciło kurs? 😬

Wiem jak jest! Sam oglądając różnego rodzaju przedmioty i produkty najbardziej ufam opiniom ludzi, którzy mieli już z nimi styczność. Mogę przeczytać dziesiątki stron opisu, zobaczyć masę filmów i testów, jednak finalnie i tak decyduję się na zakup (lub nie) po zapoznaniu się z opiniami użytkowników. Tych prawdziwych, szczerych i dzielących się swoimi opiniami czysto bezinteresownie.

I takich też opinii na temat kursu filmowo-montażowego, od momentu premiery zebrało się już całkiem sporo.

Swoją drogą… nie ma chyba bardziej stresującej chwili dla twórcy, niż ocena jego twórczości przez inne osoby. Stresuje mnie absolutnie każdy poddawany ocenie wpis, post na fejsie czy film na kanale. Jednak to jest nic w porównaniu z oceną produktu, za który ktoś zapłacił. Na szczęście okazało się, że opinie są bardzo jednoznaczne :D

I teraz pewnie zastanawiacie się ile osób zwróciło kurs? Bo taką możliwość daję każdemu do 14 dni od zakupu.

Uwaga, dokładnie 5 osób! Tylko 5 ze 2300 osób, które do kursu zdecydowały się dołączyć. I co w tym wszystkim najlepsze… wszystkie z powodów innych niż niezadowolenie z kursu :D

Dwie osoby poprosiło o zwrot ze względu na nagłą utratę płynności finansowej (utrata pracy, nagły duży wydatek), kolejnej osobie kurs kazała zwrócić… żona, a ostatnia poprosiła o zwrot, gdyż kurs ten miał być prezentem dla przyjaciela… który jak się okazało wcześniej kupił kurs samemu. I dwa są mu nie potrzebne 😅

Opinie?

A co z opiniami osób, kurs już przerobiły? Zebrałem sporo komentarzy dotyczących kursu, które zamieszczam pod spodem. Komentarzy w formie pisemnej, ale również kilka osób zechciało nagrać swoją opinię w formie wideo. Bardzo jestem im za to wdzięczny i dziękuję za bezinteresowne poświęcenie swojego jakże cennego czasu.

Najpierw komentarze, potem nagrania. A jeśli ktoś chce dołączyć do kursu, albo ktoś chce zrobić bliskiej osobie prezent – to zapraszam tutaj!

Szczególnie, że niedługo planuję zamknąć sprzedaż do odwołania.

     

No i kilka opinii w formie do posłuchania. Jak coś filmów tych jest więcej, kliknij w prawy górny róg aby rozwinąć całą playlistę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze więcej opinii!

 

ZAPRASZAM DO KURSU! (kliknij)

Kilka filmów stworzonych przez kursantów w ostatnim czasie

Filmy kursantów

Ponadto mam dla Ciebie obiecane w tytule maila świetne filmy stworzone przez kursantów. Podsyłam Ci je, aby pokazać co z kursu można wycisnąć nawet od zera, bo wszystkie te osoby dopiero co zaczęły swoje przygody z filmowaniem i montażem.

Pierwszy, poniższy, mega dynamiczny film z Włoch! To jest film, który był najlepszym w naszym wewnątrz-grupowym Wyzwaniu Filmowym. Może trochę za dużo efektów, ale chyba nieźle pokazuje możliwości :D

 

Natomiast poniżej dla kontrastu podsyłam film z Sądecczyzny. Sądecczyzny zrobiony przez innego kursanta. Kapitalne kadry, piękne widoki i subtelny, delikatny, ale bardzo dobry montaż.

 

Natomiast na koniec – najbardziej podobający mi się z filmów zgłoszonych na nasze Wyzwanie Filmowe – film z pięknych dolomitów. Koniecznie zobacz ten efekt z wodospadem. Sztos! :D

 

Wszystkie filmy są z totalnie innych biegunów estetycznych, ale przyznasz chyba, że robią wrażenie? :D

miłego dnia życzę!

Karol Werner

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

8 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Jestem ABSOLUTNYM laikiem a jakby nie patrzeć do zapłaty za kurs prawie 1200 zł. Czy dajesz jakąś gwarancję, że nawet taki laik jak ja poradzi sobie z tym kursem?

    • Myślę, że w takim kursie dostaje się wszystko to, czego trzeba, a czy Ty dasz sobie radę pewnie zależy tylko i wyłącznie od Twojego zaangażowania i chęci nauki. Dostajesz narzędzia i wiedzę, resztę trzeba wykonać samemu. Jeśli jesteś zdeterminowany, to na pewno sobie poradzisz.

    • Marek, nie wiem jak przyswajasz tego typu wiedzę i jak się przyłożysz. Ja zrobiłem maksymalnie wszystko co się da, aby wytłumaczyć tak, żeby początkujący zrozumieli i dużo z tego kursu wynieśli :)

  • hej, mam pytanie odnośnie kursu i programów z których będziemy korzystać. Czy po kursie muszę opłacić licencję za korzystanie z programów , ile taka licencja kosztuje?

  • Szanowni Państwo jeżeli myślicie o filmowaniu i postprodukcji filmowej to nie mogliście lepiej trafić. Kurs jest podzielony na dwie części filmową oraz montażową. W każdej z tych części Pan Karol omawia szczegółowo zagadnienia oraz pokazuje jak praktycznie je wykonać. Przekaz jest usystematyzowany oraz bardzo przyjemny dla odbiorcy. Pan Karol nie jest teoretykiem ale praktykiem, który prowadzi kanał w mediach społecznościowych. Dodatkowo dla kursantów jest stworzona specjalna zamknięta grupa gdzie kursanci dzielą się swoimi opiniami, zapytaniami a Pan Karol jak dobry wujcio czuwa nad całością, pomagając i wskazując prawidłowy kierunek dalszego postępowania. Organizowane są konkursy z cennymi nagrodami oraz promocje na zakup sprzętu oraz oprogramowania. Ważną sprawą jest dożywotni dostęp do platformy i możliwość sięgania do niej w potrzebie.