PRZEDSPRZEDAŻ książki „Zarabianie na podróżach” ruszyła!

Czołem Podróżnicy! Niezmiernie miło  mi poinformować, że książka „Zarabianie na podróżach” jest już dostępna. Muszę przyznać, że ręce trzęsą mi się mocniej jak przed ustną maturą z polskiego

Naukowcy są zgodni, że wydawanie pieniędzy na podróże czyni nas szczęśliwszymi. A co powiesz na odwrócenie tego schematu? Marzy Ci się możliwość niekończących się podróży? Co jeśli mógłbyś podróżować i jednocześnie zarabiać na tym pieniądze? Brzmi dobrze? Owszem! Sam zarabiam na blogu podróżniczym i podróżach już od ponad 4 lata, a całą moją wiedzą i doświadczeniami dzielę się w tym właśnie e-booku.

Nie będę tutaj przedłużał, bo wszystko powiedziałem już na osobnej stronie w całości poświęconej książce. Przejść na nią możecie klikając tutaj lub w poniższy baner. Zapraszam! :)


Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

1 komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

  • Wczoraj wracając do domu po świętach zaczęłam słuchać w samochodzie audiobooka i muszę powiedzieć, że słucha się świetnie! Czyta pewnie zresztą też. już od samego początku można liczyć na garść wskazówek i całą masę praktycznych informacji. Polecam!