Ebook „Podróżniczy Inspirator” z okazji 5 lat bloga. Zainspiruj się do podróży! :)

Gdy zaczynałem spisywać wspomnienia ze swojego pierwszego wyjazdu, nie sądziłem, że spodoba mi się to na tyle, iż będę klepał tak w klawiaturę przez kolejne 5 lat. Że dorobię się w tym czasie 350 tekstów, że będę pisał do gazet, wydawał książki, pisał ebooki i co najlepsze… że ktoś tym wszystkim w ogóle będzie zainteresowany! 

I nie dość, że od pięciu lat chcecie czytać, nie dość, że dostałem po drodze za to kilka nagród, które niesamowicie mnie cieszą, to sprawia mi to wszystko jeszcze większą frajdę niż kiedykolwiek przedtem. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że pisanie, które kiedyś sprawiało mi ból, a wypracowania szkolne były dla mnie największą karą, dziś staje się powoli moim sposobem na życie. Do tego oczywiście dochodzi także fotografia, filmy, które od zawsze sprawiały mi przyjemność, jednak to od tego znienawidzonego niegdyś pisania wszystko się zaczęło. Świetnie jest robić to co się lubi. Polecam…

Jednak nie jest tak, że tylko pisanie uwielbiam! :) Obok pisania moją drugą wielką pasją, w rok od założenia bloga szybko stała się fotografia, a ostatnimi czasy próbuję też swoich sił więcej w wideo i coś czuję, że będzie podobnie. :)

Bardzo też chciałem z tego miejsca podziękować nie pierwszy już zresztą raz Wam. Fajnie, że jesteście, bo dzięki temu mam znacznie więcej motywacji do pracy. Bo przecież pisać, fotografować czy montować filmy uczę się dla siebie, jednak tworzę to wszystko i publikuję tylko i wyłącznie dla Was.

Upominek z okazji 5 urodzin bloga!

Dziś nie chcę zasypywać ani zdjęciami, ani już na pewno tekstem. Przynajmniej nie tutaj. Całkiem niedawno wypuściłem do sprzedaży moją drugą książkę w postaci ebooka pt. „Twoja Samodzielna Podróż„. Dziś jednak chciałem przedstawić Wam inny ebook. Ebook, który postanowiłem oddać za darmo. Po pierwsze chciałem tym ebookiem podziękować Wam za Waszą obecność tutaj, po drugie zaś być może zainspirować, zachęcić do zaplanowania kolejnego wyjazdu, może nieco pomóc w wyborze destynacji lub pomocy w jego zorganizowaniu.

A okazja jest niemała, bo blog właśnie kończy 5 lat! 

3d-ksiazka

„Podróżniczy Inspirator” liczy sobie 102 strony i dostępny jest w 3 formatach (pdf, epub i mobi) i można pobierać do woli, podsyłać znajomym i udostępniać, gdzie dusza zapragnie. Książka ta, to zbiór najciekawszych moim zdaniem tekstów blogowych, a także kilku nigdy, nigdzie niepublikowanych. Teksty, dla ułatwienia zostały podzielone na 4 podrozdziały: „Najlepsze i inspirujące historie”, „Dobrze wiedzieć – ciekawe fakty”, a także „Praktyczne porady” i „Motywacja”. Mam nadzieję, że będzie to dla Was fajna lektura na czas, kiedy akurat nie będziecie mieli dostępu do internetu. Kiedy będziecie gdzieś w podróży, w samolocie, czy też będziecie jechać komunikacją miejską.

Jak pobrać ebooka?

Bardzo prosto. Aby pobrać ebooka musicie podać poniżej swojego maila i nacisnąć przycisk „Zapisz się”. Po tym, zostanie do Was wysłany automatycznie mail z linkiem, który musicie kliknąć aby potwierdzić maila. Następnie otrzymacie link, z którego szybko pobierzecie ebook w trzech formatach! :)

.
Bez obaw. Nikomu żadnego maila nie udostępniam, zbyt cenię sobie swoich czytelników. Jedyne co robię, to od czasu do czasu wysyłam subskrybentom newslettera powiadomienie o nowym tekście, co jakiś czas podsyłam różne podróżnicze ciekawostki, porady praktyczne, a co niedzielę „Przegląd Tanich Lotów”, w którym wysyłam ciekawe połączenia tanich linii lotniczy. Podobno warto – tak twierdzi przynajmniej sporo spośród ponad 6000 zapisanych na mój newsletter osób.

Podeślij znajomemu :)

To tyle z mojej strony. Mam nadzieję, że osobom, które zdecydują się przeczytać „Podróżniczego Inspiratora”, przypadnie on do gustu. Będzie mi bardzo miło, jeśli podeślecie swoim znajomym linka, szepniecie słówko o ebooku. Dzięki temu będę mógł dotrzeć do nowych czytelników i kto wie… może i oni się zainspirują do podróżowania. Do następnego! :)

Karol Werner

 

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

27 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.