NEPAL vs TRZĘSIENIE ZIEMI. Czy odbudowa kraju w 4 lata jest możliwa?

Powiem szczerze i nieskromnie, że jeszcze z żadnej produkcji nie byłem tak dumny. A będę jeszcze bardziej, jeśli dotrze do jak największej ilości osób i zrobi sporo dobrego!

Nepal jest jednym z najbiedniejszych krajów świata, to nie ulega wątpliwości. Ze względu na Himalaje zaledwie 17% powierzchni Nepalu nadaje się pod uprawy, mimo to stanowią one aż 75% dochodu kraju. Pierwszy raz dopiero w 2014 roku Nepal zanotował nieznaczną nadwyżkę budżetową wynoszącą 1,3% PKB. Było to światełko w tunelu, dające nadzieję, że gospodarka powoli zmierza w dobrym kierunku. Światełko to jednak szybko zgasło w kwietniu 2015 roku, kiedy to miała miejsce tragiczna seria trzęsień ziemi, która dotknęła 1/10 powierzchni Nepalu. Może trochę nieskromnie powiem, że dawno nie byłem tak zadowolony i dumny z jakiegoś filmu. Mam nadzieję, że ten odcinek Wam przypadnie do gustu. Dajcie znać :)

Zapraszam do filmu, który nagrałem podczas pobytu w Kathmandu i ogólnie Nepalu :)

A jeśli chcielibyście się wybrać do Annapurna Base Camp, Poon Hill czy ogólnie na trekking w Himalaje, to mam dla Was dwa praktyczne wpisy na ten temat. Masa (mam nadzieję) przydatnych informacji:

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

2 komentarze

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.