Nie daj się OKRAŚĆ ani ZJEŚĆ pod namiotem – Praktyczna Pogadanka 02

bezpieczenstwo-zwierzeta-pod-namiotem-noclegi-spanie

Czas na drugi odcinek z serii praktycznej, w której staram się pomagać początkującym, chcącym zacząć swoją przygodę z podróżami na własną rękę, a także doradzić nieco w tych kwestiach osobom już nieco doświadczonym. Zapraszam do drugiego odcinku o noclegach na dziko.

Pierwszy odcinek możecie zobaczyć tutaj, a także polecam zerknąć do blogowego wpisu o nocowaniu pod namiotem na dziko w podróży. Ponadto polecam zerknąć także do komentarzy pod wpisem, gdzie znaleźć można także sporo przydatnej wiedzy.

Przepraszam także za to, że z tak bliska musicie oglądać moją twarz, jednak kilka pierwszych odcinków nagrałem już na górkę i nie wiedziałem, że oglądanie takiego obrazu może być męczące. Błędy początkującego.

Będzie mi niemniej bardzo miło za każde miłe słowo, czy chociaż łapkę w górę. Świetnie motywuje to do dalszej pracy :)

 

Zapraszam też do innego filmu, w którym nieco szerzej opowiadam o tym jak nie dać się okraść w podróży i zabezpieczyć pieniądze. 

Karol Werner

poprzedni wpis
następny wpis
 

Podobało się? Daj lajka!

 
 
 

Komentarze (5):

 1. Podróże Zwykłych Ludzi pisze:

  Super profesjonalnie zrobiony materiał! Wow! I jeszcze sporo rad.
  Dzięki! Oglądało się bardzo przyjemnie. Fajne są te krótkie przebitki, bo video się nie dłuży.

  Jeśli możemy zapytać, to napisz proszę, co z wodą.
  Kiedy nocujemy w lesie (szałas, namiot), to 3 litry wody na głowę to minimum. Skąd wziąć wodę, jeżeli woda w rzece nie nadaje się do picia.

  • Karol Werner pisze:

   Dzięki! Osobiście nigdy nie miałem problemów z brakiem wody, ale istnieje jeszcze coś takiego jak filtry, którymi możesz sobie wodę z rzeki uzdatnić do picia :) No i można też przegotować, choć wiadomo, że wszystkich bakterii to nie zabija :)

 2. ebolec pisze:

  Karolku, nigdzie już nie bywasz, wiec piszesz o niczym…

Dodaj komentarz