Północna Norwegia daje radę! 14 genialnych widoków na DUŻYCH panoramach!

Wyjątkowo w niedzielę, zamiast nowego filmu, vloga, mam dla Was nowy tekst. A nawet nie tekst, bo nie zajmowałbym Was dłuższą lekturą w niedzielę (taka była kilka dni temu, o tym jak fotografować zorze polarną), a galerię! 

Dużo zjeździliśmy w okolicach Tromso, sporo fotografowaliśmy. Mieliśmy niezłego farta z pogodą bo 3/4 dni mieliśmy słoneczne i pogodne, co trzeba było wykorzystać. Będę pisał w niedalekiej przyszłości o miejscach, które zobaczyliśmy, podam Wam gdzie warto się wybrać na jakiś krótki trekking, gdzie są ładne widoki i inne ciekawe miejsca. Więc jeśli zainteresuje Was jakieś miejsce z tych pokazanych na poniższych panoramach, to proszę o chwilę cierpliwości – wszystko opiszę.

Tromso i okolice – DUUUUŻE PANORAMY!

Co prawda nie są to panoramy 360 stopni jak w niektórych, wcześniejszych postach, niemniej nawet te, częściowe panoramy można nieco przesuwać w bok. Aha – i lepiej oglądać jest je na komputerze lub tablecie. Na telefonie niestety panoramy te nie robią takiego wrażenia.

Tym czasem nie przedłużając – zapraszam do oglądania, a w przyszłą niedzielę już obiecuję, że będzie film z Norwegii. Polecam subskrybować kanał.

 

Podaj dalej!

Mam nadzieję, że się podobało! Która najbardziej? Podeślijcie znajomym, niech też sobie pooglądają fajne, norweskie widoki. Norwegia to niesamowicie piękny kraj. Jest na tym blogu jeden, mega obszerny, poradnikowy tekst o ciekawych miejscach wzdłuż wybrzeża. Bardzo polecam – Norwegia – co warto zobaczyć, ciekawe miejsca.

Podobało się? Zostań na dłużej!

Informacje o nowych treściach wprost na Twojego e-maila. Bez spamu!
Dołącz do ponad 200 000 obserwujących osób i zgarnij jednorazową mega promocję na moje książki!

28 komentarzy

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.